Zapomenuté heslo

Sny

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
118.
Nirvana [VIP člen]
12:16 | 30.srpna 2011
Víte proč člověk ve snu neumře? (viz. padání z paneláků...), protože ve snu člověk zemřít nemůže, je to podvědomí a pokud ve snu člověk zemře.. (klinická smrt - infarkt ve spánku) je konec, zdá se mu že skočí a zemře, to už potom zemře doopravdy..

Některé sny, (ne ale blbosti s kulatým hovnem, viď kiko ) mohou naznačovat abychom si dávali pozor na budoucnost, viz. klnavoda nebo já
:

Když se mi zdálo o tom že jdeme s babičkou kolem nějaké skály (dalo se tam normálně vyjít, nebyla to sráz.. tak jsem si tam vyběhl a viděl jsem hada, řekl jsem babičce že si ho vezmu (normálně by mě za to zabila ) a tak mi řekla: "Ježiš tak jo...", byl hodný, nekousl, obmotal se mi kolem krku, jo ale hadi jsou už podle Řeckých pověstech mazaný zvířata, takže když jsme přišli domu, tak se na mě pokoušel zaútočit. Hlas v hlavě mi říkalVem ho za ocas a klackem ve tvaru vidlice mu mám dát pod hlavu

A vida, skutečně mi to zachránilo život, asi o 14 dní později jsem venku uviděl prudce jedovatou zmiji obecnou, kousla mě, ale nebýt toho hlasu, mohlo by se mi dostat do těla víc jedu říkal můj vyšetřovací lékař, zašli jsme k psychologovi a já mu vylíčil co se mi stalo, řekl mi a do teď si na to pamatuji: "Sny mohou fungovat jako megafon na nádraží, informují jestli se vlak zpozdí či v kolik by "měl" přijet, sen dokáže ochránit, je to naše podvědomí, sen nás informuje na co si musíme dát v budoucnu pozor!"

Takže lidi pozor na to! Sny nemusí být jen sny, sny jsou zvláštní, nemyslím jako kulatý hovno
117.
Elektro120 [profi hráč]
19:44 | 4.července 2011
Mne sa snívalo, že som bol napitý. XD Ale pritom som ešte nebol. Bolo to také, že som nevedel chodiť a keď som sa chcel ovládať, nešlo to. :Đ Asi sa musím napiť už. :Đ
116.
10:53 | 2.července 2011
Mne sa dneska sníval dosť nepríjemný sen. Boli sme v takom peknom lese a vybuchla tam bomba (aspoň myslím že to bola bomba). Potom z vody vyliezli hyeny a my sme ich zabíjali. A aby toho nebolo málo vypadávali mi zuby... Neprejem vám taký sen.


A vojife> dosť nepríjemný sen ....
115.
Vojife [VIP člen]
19:50 | 29.června 2011
Mě se občas zdají sny typu - Všude je jenom šedé špinavé prostranství a z nebe (v tom snu tam žádné není, ani nevím, co tam je místo něho) visí provaz. Koukám na něj a mám z toho hroznou depresi. Ten provaz tam prostě visí a to mě hrozně deprimuje. To nikomu nepřeju.
114.
FrenFajn [VIP člen]
9:49 | 25.června 2011
No tak mě se dneska zdál jenom jeden strašně krátkej sen. xD

Zdálo se mi, že mi kámoška poslala SMS (což je asi v půl čtvrté ráno nemožné). xD

No a potom ráno když jsem se probudila, kouknu na mobil a tam SMS od Vodafoneu. xD
113.
samuel.f [profi hráč]
8:27 | 25.června 2011
Ešte k príspevku 113>>
A keď som nastúpil, tak som sa prebudil xDD
112.
samuel.f [profi hráč]
7:25 | 25.června 2011
Mňe sa dnes snívalo o tom, že som šiel na Ukrajinu. Keď som sa vracal, tak som stretol Barču na aute a šli sme k nej xD
111.
21:52 | 18.května 2011
Mě se už hodně krát zdálo, že mě se sestrou honí nějakej zelenej Kyklop a že jsme předním utíkali a šli jsme do schodů a já jsem zakopl a potom ten zelenej Kyklop mě chytl za nohu a nakonec mě sestra zachránila a pak jsem se probudil.
110.
22:34 | 16.dubna 2011
Honzixi > hej nie ? xD
109.
12:51 | 13.dubna 2011
Mně se teď poslední dobou zdá spoustu snů, jenže žádnej se nedokončí. Třeba kousek před cílem se probudím.
Zobrazeno 1-10 z 118 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2172 sekund