Zapomenuté heslo

existují mimozemštané?

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
72.
13:13 | 6.ledna 2011
když se tu bavíte o vesmíru tak spousta lidí si myslí že je nekonečný.možná že ano možná že ne.nikdo se nedostal nakonec.jestli nějaký je.kdyby teda byl konec.tak by mě zajímalo co je po vesmíru.co tam uvidíš co tam je?je to zkrátka záhada.nikdo neví jestli konec vesmíru je.já věřím že ano.
71.
13:08 | 6.ledna 2011
podle mě je určitě ještě spoustu druhů života.Ale nejspíše nejblíž na Marsu.Jinak jsou někde daleko.snad nás vyhubit nechtěj. =)
každý má spousta názorů.podle některých jsou létajicí talíře, as podle některejch jsou zelený ufounci. =)
lidé stále a stále prohledávají vesmír aby našli nebo zjistily něco nového či zajímavého.lidi přišly k měsícům jiným planetám kometám asteroidů atd.

však víte nejspíš jednou objevíme i cizí život.=)
70.
1:02 | 6.ledna 2011
rara01 - cestovani černou dírou je nemožné ,je to bod s tak vysokou gravytací že čas je v ní témer zastavený.
69.
16:24 | 4.ledna 2011
66.comment Nirvana : podle mě by mohlo fungovat kryogenické zmrazení,kdo neví co to je,tk kryogenické zmrazení,díky kterýmu se Fry dostal o 1000 let do předu,ostatně červí díra je jen obrovskej objekt s ohromnou gravitační silou.. je to něco jako obrovskej vesmírnej "vysavač"(až na to že vysavač vytváří vakuum a nemá gravitační sílu,ale sací sílu,ale jako příklad to stačí.).
68.
DavidS [VIP člen]
18:13 | 3.ledna 2011
Černá díra má kolem svých krajů kolem 40 000 stupňů takže pochybuju že tě to jen rozsekne... A navíc tě taky může roztrhnout díky své přitažlivosti... Čím blíž si k ní začínáš se červenat a natahuješ se... Jinak, nejvíce bych souhlasil s tou čtvrtou... Mám nějaké encyklopedie a někdy navštivuji stránky NASA a taky proto že patří mezi mé zájmy vesmír tak o něm něco vím.
67.
Nirvana [VIP člen]
17:54 | 3.ledna 2011
Normálně se cestovat časem nedá.. Omg DDD Slyšel jsi snad o tom že někdo už cestoval časem? D A cestovat černou dírou nikdo neumi..
66.
rara01 [profi hráč]
17:35 | 3.ledna 2011
Ano, cestovat časem se dá, jak černou dírou, tak normálně, ale musí se vyvinout letadlo (stroj) který je rychlejší než rychlost světla
65.
Nirvana [VIP člen]
16:30 | 3.ledna 2011
Trochu se rozepíšu, tak to aspoň čtěte..

• První má hypotéza -

Mimozemšťané existují, byť jen malí kousek od naší
Civilizace. Existují ale více druhů.. Ti co mají vyspělejší techniku
než my a naopak ti co nedávno vznikli a začínají jako bakterie.

• Má druhá hypotéza -

Je možné že lidi co umí cestovat časem, viz. černá díra
Navštěvují naší planetu. Neříkám že ti lidé musí být z naší planety
Ale třeba z jiné planety, souhvězdí či třeba i galaxie.

• Má třetí hypotéza

Kdysi jeden ochrnutý vědec Stephen Hawking (http://cs.wikipedia.org/wiki/Steven_Hawking) řekl že cestovat časem se dá, ale do jen dopředu. Také si to myslím, ale né černou dírou neboť ta by nás podle mě rozsekla při cestě do jiného prostoru.

• Má čtvrtá hypotéza

Vesmír není nekonečný jen se neustále rozpíná a je větší a větší a když někdo narazí na samotnou hranice vesmíru tak... *BUM* objeví se prostě v paralelním vesmíru.. (Vesmír mezi vesmíry).. Já si myslím že v paralelním vesmíru žijou lidé jako my (dvojčata) ale mají několik rozdílu ve vzhledu i v chování.. Mluví jinak a chovají se opačně.

A to je asi tak vše s čím bych se chtěl seznámit..
64.
16:02 | 3.ledna 2011
Jasně že existujou! Sem živej důkaz DD
63.
16:00 | 3.ledna 2011
nějak to zapadlo pardon za tripple post ale chtěl jsem to oživit
Zobrazeno 31-40 z 102 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2759 sekund