Zapomenuté heslo

existují mimozemštané?

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
42.
Vamaka [profi hráč]
21:48 | 16.listopadu 2009
Ano a někteří jsou mezi námi, dokonce i na SG! IO
41.
18:38 | 5.listopadu 2009
Hele, já se asi necham přejmenovat.

Du poprosit Martina
40.
18:17 | 5.listopadu 2009
mimozemšťan může být i námi zatím nezjistitelný organismus, takže nic není nemožné... Fire, Fire, měl bys přestat soudit. Nic není absolutní.
39.
11:24 | 5.listopadu 2009
bendrobart. př. č: 27:
si děláš srandu? -_-" Mimozemšaťani rozhodně na Venuši nebo Marsu nežijou. Existujou takový věci sondy který jíst a pít nepotřebujou (čili robot) a my (no Rusové a Američani především) je vyšlou s nějakou dráhou k Marsu a pak se zjistí jestli jo nebo ne, ale podle složení těhle planetek pochybuji.
38.
14:25 | 2.listopadu 2009
bendrobart:jasně že amerika má krizi když dá někomu 14 miliard dolarů a pak se diví co potom.

jinak z5 k tématu.Myslím že mimozemšťané nebo-li UFO existuje protože našli někdy (už nevím kdy přesně) malilinkaté organismi na venuši takže UFO podle mě existuje.

Jinak souhlasím s Daxter98 má pravdu navíc jak by se ta atmosféra přetáhla do toho kleníku a taky můžou tam být různé viry kterými se může člověk nakazit a zemřít.

A kté krizi.Nedávno USA propůjčila 14 miliard dolarů nějaké firmě a zůstalo jim v pokladně 850 milionů dolarů.Takový let do vesmíru musí stát miliardy protože jídlo,oblečení pitná voda,náklady na loď to všechno musí vycházet na miliardy.

Jinak děkuji za přečtení komentáře myslím že jako kdysi člověk dobyl měsíc tak dobude i Mars jsou tam přijatelné podmínky pro život ale atmosféra atd. to fakticky nevím ale myslím že brzo se tak stane.
37.
12:44 | 1.listopadu 2009
ja si myslim ze mimozemstane(ufoni)existuji ale zatim to neni dokazany
36.
15:51 | 27.října 2009
v americe prý odstartuje z lidmy na mars a bude velkej ale nmaj na to peníze protože amerika má krizy
35.
13:50 | 27.října 2009
Adam > o to se nemusíš starat =) to tu my všichni budem čmouchat ke kytkám vodzdola .Jinak pokud se bavíme o tom o čem myslím xD,tak skleníkový efekt využívá ještě Venuše jinak Lukas I >> Nwm jestli sem psal jště předtím com. a smázli mi ho,ale já sem se hodně zajímal o astrologii už od svých 6ti let,teď mě to nák omrzelo a přišla na mě biologie takže mám skoro všechny knížky teď o boilogii(viry,buňky prostě pro začátečníky) a o vesmíru(mno no com. to snad víte =))

PS: asi se bavili o skleníkovým efektu ale fakt nwm to nejde rozpoznat protože tu kikanalek začal že je mimouš a bendobart začal že skleni ka kdesi cosi .Jinak vědec nejsem,akorát menší šprt prostě aždýmu něco jde jeden můj kámoš je ůplnej mentál nic nechápe skoro ale v těláku dostává samý 1čky .Mě naštěstí de všechno slušně =) sice nejsem úplně megasupržák ale myslím že sem celkem dobrej protože u nás sou ve třídě samí pakoni.xP =)

Jinak bendrobarte, to nikdo neví protože lidi ještě nevymysleli přístroj na dělání atmosféry.Mars nemá atmosféru atmosféra je jakejsi obal okolo planety kterej ji chrání před vysokým slunečním zářením a zadržuje kyslík aby nám neulítl(či jak xD).

To o té atmosféře sem četl před pár lety v knížce tak nwm jestli se mto nepopletl XD je to výtažek z mý vetchý paměti.

adamhusk007 > ve všech threadech si psal blbinky který uhejbaly prostě "žblept" teĎ si napsal něco aspoň slušnýho takže: ta holka si může vypadat jak chce může mít oči místo uší a uši místo nosu a nos místo očí ale pokud má stejnou šroubovici DNA jako má člověk tak to mimouš podle mě není =) prostě je jen handicapovaná.

Doufám že tky nedělám zbytečnej "žblept" když tohle odesílám do tohohle topicu
34.
12:01 | 27.října 2009
v roce 2035 se mají ukázat prej vědci řeklino ale eksistujou jedna holka vypadá jako mimozemštan
33.
13:41 | 17.října 2009
A jak skleníky?? no možná jo za těch 2000-4500 ale ty my žít nebudeme
Zobrazeno 61-70 z 102 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.3288 sekund