Zapomenuté heslo

existují mimozemštané?

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
82.
7:29 | 31.října 2011
Ja si myslim že ufo je iba v amerike preto lebo ho oni zostrojili
su to len amicke nove stihacki a ...
81.
17:59 | 30.října 2011
Lukasi súhlasí.


Šak načo by nás zabíjali keď už sú taký vyspelí (ak vóbec sú) aby nás zabíjali... skorej aby boli mierumilovný a inak otazka pre all:
Videli ste už niekedy "ufo" na oblohe??
80.
16:16 | 30.října 2011
mislim si to iste ako lukas I.
79.
13:04 | 30.října 2011
taky nevim proc by furt meli zabijet sledujete moc sci-fi
78.
Bonki [profi hráč]
7:39 | 30.října 2011
Hej omg proč si skoro všichni myslí že mimozemšťané chtějí zabíjet a zabíjet a zabíjet co když rozdávají bonbóny my se pitváme v jejich tělech oni třeba zas v našich tak to je nezjištěné únosy lidí atd atd atd
77.
0:14 | 30.října 2011
ppodla mna moze nigde bit na inej planete zvot
ale preco bi mimozemstania ked nas chcu sledovaz nanas svitia svetlami podla mna su to americke viskumi ktore utajuju.
76.
20:52 | 29.října 2011
HA tak to je dobra otazka urcite existuje nejka jiná rasa hele tady jsou nejake priklady o existenci mimozemstanu:
1.Piramidy. Jestli jste nekdy byli v piramide nejake tak vite ze tam jsou obrazky ja jsem teda v piramide byl a videl jsem tam zarovku a trubku která slehá ohen piramidy byly postaveny pren nekolika tisici lety a to neexistovalo. Nebo ty kvádry z ceho jsou postavene ty piramidy mezi ne nestrcite ani papir a dneska ten kvádr skoro ani neunese jeřáb jak to teda udelali oni.
2. Kdys se v noci podíváte na oblohu vidíte miliony hvezd a na nejake te hvezete urcite budou nejací tvorové.
Jednou se mi stala taková příhoda dne 23.8 2011 kdy byly ty deště tak jsem videl s celou rodinou nekolik záblesků ktere stříleli do stejneho mista a mezi poslednimi bleskymi žleh ze země na oblohu červený blesk rovný spis takový lejzrový paprsek dalo by se ríct a byl tam asi 30 sec. nehiblyvý no mozná mi tohle neuverite ale mám i fotku kdybyste chteli nejak vám to poslu
75.
12:43 | 15.ledna 2011
jojo urco existuji
74.
17:41 | 6.ledna 2011
Já myslím že ve vesmíru sami rozhodně nejsme.Možná že existují jiné formy života i když jen bakterie,pořád je to život.
Myslím že mimozemšťané jsou na naší planetě.
---------------------------------------------------------------------------
BERMUDSKÝ TROJUHELNÍK
-Nejvetší záhada na naší planetě vetšina lidí si mysli že v staré Atlantidě(jestli vůbec existuje) byly přistávací hráhy pro UFO.Prý tam teď žijí mimozemšťané a VŠECHNY LETADLA A LOĎE co tam záhadně zmizely se nikdy nenašly.Tak jako lidé
-Jednou sem v časopisu ABC četl o lidech kteří proletěli Bermudským trojuhelníkem: Bylo to divné let byl o půl hodiny kratší.-Byla to porucha přístrojů?Nebo prošli časovou smyčkou?
-Nejvetší záhada planety země je Bermudský trojuhelník.¨
-existuje ještě několik takových míst.
Můj názor:UFO EXISTUJE!!
73.
Nirvana [VIP člen]
15:34 | 6.ledna 2011
lordvader991 > Přečti si to co jsem napsal.. rozpíná se ale nekonečný není..

Daxter: Takovéto zmrazení bylo v Číně.. Ale když toho člověka vytáhli rozpadli se mu postupně nohy, ruce a pak zemřel celí.. Takže možný to je ale až tě odmrazí tak seš vlastně bez nějakých částí těla..
Zobrazeno 21-30 z 102 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
2
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2923 sekund