Zapomenuté heslo

FAQ

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
109.
20:28 | 27.dubna 2012
Já si teda myslím, že kvalitní komentář má vypadat takhle:

1. Nahoře když začínáte psat komentář má být Vaše první poznatky.
2. Tam je většinou Grafika, teda hodnocení což je to hlavní. Pak je tam zvuk, hudba atd.

Myslím že by nakonec mohlo být i shrnutí. A většinou je dobré dělat ty kategorie, protože když nějaký hráč, který se nudí, tak si dá náhoudnou hru. Dobře, vidí obrázek, ale co TEĎ! Prostě neví jestli je to hezké nebo naprostá "kravina". K tomu právě slouži ty kategorie. Někdo rád hudbu, někdo grafika a někdo originalitu. Prostě když někdo napíše ty kategorie, tak si může vybrat. Pak se rozhodne jestli hru bude hrát(ovšem musí být komentář kvalitní). Pak by tam měli být nějaké ty HTLM kódy aby to bylo takové uprvenné a hezké. Jinak když jste VIP, tak si můžete dat tu práci a udělat barevné písmo nebo video, či obrázek. Ale POZOR! Jestli uděláte každé písmo, každou větu s HTLM, tak to už není nic hezkého. Prostě HTLM jsou jen na zvýraznění, či na označení nějakého bodu (s tím bodem je to asi blbost, ale myslím že někdo když používá ty plusy a mínusy tak někdy to tam může dát). A teď přichází kvalita komentáře. Je to hlavně aby tam nebyla sprostá slova, hrubky a nebo aby komentář nebyl jen: "Super hra! , nebo spam atd. (viz. Pravidla pro vkládání komentářů).

Nejspíš začnu psát koentáře podle Fira, ale zatím tady máte návod pro kvalitní komentář (myslím).
108.
19:23 | 26.srpna 2011
All.The.Assasin - Tohle patří do Zkouška html kódů - http://www.supergames.cz/forum_read.php?id_topic=4aa2f65fb112a a tohle ti stejně nepůjde, jako normální user můžeš jen čtyři základní html kódy (tři z nich máš pod okýnkem v kterém píšeš text a čtvrtý se příliš nepoužívá - přeškrtnuté písmo, ale to vše najdeš v tom tématu kam sem ti dala odkaz)
107.
20:57 | 25.srpna 2011
<font color="red">červené písmo</font>
106.
21:59 | 20.srpna 2011
Fire> ale ten koment se povedl xDD (trafficator)
105.
11:48 | 20.srpna 2011
To je mno..
104.
11:42 | 20.srpna 2011
Neříkám, že ti oplusujou všechny komentáře.. pár mínusovejch se jich najde.. ale spousta z nich (nemyslím těch tvejch, jen obecně) je oplusována bezdůvodně..
103.
11:36 | 20.srpna 2011
Mno.. U mě jednou zapůsobila i jen taková připomínka u týhle hry: http://www.supergames.cz/trafficator/2003/
Schválně si mě najdi. A ikdyž jsem byl VIP tak mi klidně ostal koment s 2 - , takže bych to tak bledě neviděl.

A k tý délce.. Já říkám, že nemusí být dlouhý. Ono vlastně neni moc co k těm hrám psát (Pokud to teda neděláš tim stylem jako Grafika : Bla, bla, bla, bla, bla..)
102.
11:30 | 20.srpna 2011
No, já dobře vím, že lidi tady většinou celej komentář ani nečtou, obzvlášť když se jim jeví jako dlouhý ;].
Je to ostuda, to jo, ale stačí se kouknout k nějaké hře. Nejvíc plusů mají většinou návody, ty si teda aspoň lidi přečtou.. pak jsou to dlouhé komentáře a komentáře u lidí s nějakou vysokou hodností.. to je většinou od takových těch vlezprdelek ;].
Ne každý dlouhý komentář ale musí být dobrý.. Někteří z lidí tady rádi do toho komentáře naflákaj cokoliv, jen aby byl dostatečně dlouhý. A jelikož to pak nikdo nečte, prostě daj plus někomu, kdo si ho rozhodně nezaslouží..
Takhle to tu funguje :].
Samozřejmě vyjímky jsou také, ale je jich oproti ostatním hoodně málo.
101.
1:12 | 20.srpna 2011
No, osnova být nemusí, ale určitě nevadí když tam je (Vlastně ani tamten styl nevadí, ale pokud čtete recenze osnovy tam nevidíte) a k těm otázkám - Proč to nečíst celý? Nechce znát hodnotu celýho komentáře?
100.
16:17 | 19.srpna 2011
Na druhou stranu si myslím, že není zas tak špatné, když komentář má nějakou tu strukturu ;].

Chce to tedy aspoň dělat v komentáři odstavce, ať to trochu vypadá. Komentáře by neměly být monotónní (přiznávám, že to je i většina mých komentářů..), občas se hodí použít i nějaký ten html kód, jako třeba tučné písmo, kterým se dá vytáhnout nějaký důležitá část textu.

Tím se komentář značně víc zpřehlední. Pokud nějaký hráč hledá v komentářích odpovědi na otázky týkající se hry, měl by je najít bez toho, že by si musel přečíst celé všechny komentáře u hry.

To je asi všechno, co bych k tomu podotkla ;].
Zobrazeno 1-10 z 109 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2345 sekund