Zapomenuté heslo

seznamka

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
156.
18:37 | 15.září 2011
ČO tam ešte neni ;D

ná ( ale na jeseň to trolinka zhnedne). Obliekam sa radšej do riflí , alebo šortiek a tenisiek (čín) ako do nejakých podpätkov a minisukničiek

Môj postoj k životu: Nefajčím, raz som skúsila, stačilo. Síce s vodnej si niekedy potiahnem. Čo sa pitia tíka len málokedy málo a neopíjam sa . Nedrogujem 1x som skúsila marihuanu,(cigaretu) a stačilo. Blé strasie ma pri tom.. Ale riadim sa viacerími mottami > Čo ťa nezabije, to ťa posilní. Alebo Život(mladosť) je len jeden/a tak si ho užívaj na plné pecky kým sa dá ( alebo všetko treba skúsiť) a niečo na ten spôsob, a potom Hudba je môj život, ak mi vezmete hudbu (že si nebudem môcť ani spievať v hlave) vezmete mi život , made by me

Kontakt : Facebook: Barborká Krpéc Braunová
Pokec: nepametám sa
Mail: konikbaba@gmail.com
icq: nepametám
skype: skype meno: barcuskwaa
celé meno: xD ------> (aspoň myslím)

To je asi všetko, prepáčte neviem poriadne písať o sebe. A p.s. milujem svojich kamarátov tých pravých...
155.
18:35 | 15.září 2011
No... tak niečo o mne
Volám sa Barča , momentálne mám 13. rokov :Đ
Bývam na Slovensku v meste s najväčším okresom ( tak dajte si v googgli vyhladávať mesto s najväčším okresom na Slovensku a ho nájdete )

Povaha: Tak neviem to poriadne sama posúdiť, ale som celkom výbušná povaha,a tvrdohlavá, neviem obsedieť na mieste a nedalo by sa povedať že som utiahnutá, viem presadiť svoj názor. Taká s mojich zlých vlastností je, že som strašne drzá k dospelým, keď sa mi nepáčia ich názory alebo prosto ukazujú svoju autoritu nad maldšími a podobne. ( ja viem že by som taká nemala byť ale nemôžem si pomôcť).Vraj som tŕňom v oku sebavedomia učiteľov. Dokážem vicítiť kde má človek slabinu alebo akú ma povahu. Nejaké tie dobré vlastnosti: Zasa viem byť aj milá pomôcť ostatným alebo byť kľudná , to zasa neviem sama posúdiť. Som skorej spoločenská a som rada v spoločnsti ostatných ľudí. Rovnako dobre sa cítim v spoločnosti báb aj chalanov. A keď už na to príde dokážem niekoho ľúbiť naozaj od srdaca.
Ja byť hiperaktívna
A keď už sa k tomu dostanem niekedy aj zaklemem (od rodičov po učitelov)
Čo mám rada: človek by mi asi nepovedal ale rada čítam knihy , milujem hudbu rôznych štýlov ale najmä tých
technických. Baví ma tanec aj keď som v ňom drevo , veď čo.
A mám rada zvieratá už od detstva , prosto sa nebojím ani hadov ani pavúkov V budúcnosti by som chcela ísť študovať veterinu.
A tak ako pár ľudí tu milujem dážď a najmä búrky. Keď je búrka tak výjdem von a len tak tam stojím.. A milujem zimu ako ročné obdobie , až po nej je leto.Milujem more, a potápanie a potom vysoké hory, môj naj zážitok s dovolenky bol pohľad na sneh s lietadla

Záľuby, a podobné vecičky: Tak k mojim záľubám už som spomínala patrí čítanie, počúvanie hudby, niekedy si len tak píšem poviedku príbeh, fascinujú ma mýtické bytosti draky a podobne. Zo športu sa cielene venujem jazdectvu (vytrvalostné a rekreačné) jazdenie. Sem tam si zahrám futbal, so zimných športov je to lyžovanie, snowbordovanie , ľadové korčuľovanie. V lete sa bikujem a taak xD S filmov mám rada horory, sci-fi, a fantasy komédie a anime :Đ Rada kreslím ale podľa mna mi to nejdem , venujem sa spevu (niekedy mám 100 chutí skončiť ) Fascinuje ma parkur, a aj s ním chcem začať, lebo milujem skákať behať šplahať sa a milujem adrenalín.
A "ľúbim papať" :Đ zjem veľa vecí ale neznášam šnunky a salámy a tak, milujem syry a ale je vela vecí čo nezjem , čokoláda to je moje xD. Mám to šťastie že zjem koľko chcem a nepriberiem.

Nemám rada: také tie základné veci , skoré vstávanie do školy , nudu, keď dlho nemôžem robiť nič (napríklad cesty lietadlom, autom...) Nemám rada ani školu pretože sú tam podľa mňa niektoré veci do života zbytočné, napríklad na čo mi v živote bude rozbor vety ?? Budem to potrebovať? Nie.... Ale taktiež neznášam takých tých ľudí čo si myslia že môžu mať všetko bez toho aby sa aspoň trocha snažili a potom to len tak zahodili ( a tým myslím že to isté robia aj ľuďom) a môžu si robiť čo chcú (aj zlé)beztrestne takí sú my proti strsti.. Aj ja robím veľa chýb ale zase aj za ne pykám.... Nemám rada Nemčinu..

Ovládam jazyky : Slovenský, Český (bez gramatiky) dosť pokročilo anglický , učím sa Nemčinu a nič s nej neviem, a maďarský.
V škole mávam dobré známy na koncoročnom vysvedčení som mávala vždy1tky až na posledný rok (1 dvojka, s nemčiny)
Ale so správaním to neni také ružové. Vlastne ja sa ani veľmi nečím iba si zopakujem učivo pred previerkou, ja to nejako natrepem do hlavy cez školu.

Vzhľad: No, som docela nízka mám 157 cm, mám štíhlu postavu , blond vlasy nekde na chrbte sa končiace rovné sú , a mám melír od prírody ešte som sa neprefarbovala , a chcem modrý zelený alebo oranžový melír ale naši mi to nechcú dovoliť cez školu. Oči mám zeleno-modro-šedé a v tme čierne alebo hnedé. Kožu mám bledšiu a nech robím čo robím buď som v lete biela alebo červe
154.
Vojife [VIP člen]
19:24 | 4.září 2011
Jo, taky byste měli vědět, že mám Social anxiety disorder.
Což je... no, říká se tomu "společenská fóbie", ale to mi nepřijde přesné. Přesnější je doslovný překlad "společenská úzkost".
Což znamená, že cítím hroznou úzkost, když jsem středem pozornosti. Dám příklad - Jednou jsme byli na návštěvě s rodiči u lidí, které jsem na té návštěvě viděl poprvé. Byla tam dost zvláštní kuchyně (ve smyslu způsob jídla) a jedli jsme polosyrové maso. Mě se potom udělalo špatně (možná to z toho nebylo, to je ale vedlejší). Tak jsem seděl půl hodiny před záchodem, abych byl připravený na zvracení. Ale to mi taky zároveň vždycky pomůže. Už to pak bylo lepší a jeden člen rodiny z hostitelů mě zavedl do ložnice, abych si lehnul. Tak jsem tam ležel, ostatní zatím dole pili různé typy whiskey. Po nějaké době se mi udělalo dobře, zahrál jsem si tam potichu na klavír a chtěl jsem už celkem jít, byla skoro půlnoc. Tak jsem sešel dolů, ale... Oni si tam povídali a já jsem prostě nedokázal vejít do dveří, protože by se na mě všichni koukli, ptali se, jak mi je a podobně... A to je právě ta social anxiety disorder. Taky mám dost problémy s referáty ve škole apod.
Ale to je jenom ve společnosti. S jedním člověkem o samotě, nebo s těmi pár kamarády, co mám, žádnou takovou úzkost nemám.
To taky způsobuje, že jsem takový nevírazný a proto jsem nikdy v životě neměl žádnou holku. Teda, jednou možná skoro napůl, když jsem byl v Anglii, jmenuje se 陳映蓉 . Ale asi ne, jelikož jsem žádnou nikdy neměl, tak to nepoznám. No, každopádně pak kurs skončil a už se nikdy neuvidíme.
153.
FrenFajn [VIP člen]
16:58 | 31.srpna 2011
No... Vůbec se mi sem nechce nic psát, ale nemám co dělat. xD

Jmenuju se Stáňa, je mi 12 let a naštěstí nemám žádné sourozence. Bydlím v Liberci a doposud jsem chodila na základní školu Aloisina výšina, ale zítra nastupuju na gymnázium Jeronýmova do primy.

Povaha
Já sama nedokážu svojí povahu popsat... Jsem docela tichá, ale dokážu si prosadit svůj názor. Nejsem vůdčí typ jak by to podle mého znamení mělo být... Dokážu se přizpůsobit.

Zájmy
Mým největším zájmem je hudba. Hraju od tří let na flétnu, od čtvrté třídy na kytaru a od června na klavír. xD Poslouchám výhradně Lucku Bílou!!! xD Mezi moje další zájmy patří aerobic, počítač a televize. xD

Vzhled
Nejsem ani tlustá ani hubená, prostě tak akorát. xD Mám světlehnědé vlasy sestříhané do docela krátkýho mikáda. Mám zeleno hnědé oči a za pár dní budu nosit brýle, ketré mi podle názorů ostatních strašně sluší ale podle mého vlastního názoru vůbec. x/

Kontakt
E-mail (tady si můžete vybrat. xD:
stanapa@seznam.cz
Fren99@seznam.cz
FrenFajnSG@seznam.cz
lucinka-bila@seznam.cz

Facebook:
Stáňa Pavlíková (LuckaBílá Love)

skype:
fren08

ICQ:
Nepamatuju si, ale kdyby měl někdo zájem tak to někde vyhrabu. xD

Tak... A to je snad všechno...
152.
Nirvana [VIP člen]
18:11 | 30.srpna 2011
Jsem nějakej David a je mi 13 let, bydlím v jednom nejmenovaném městě v Karlovarském kraji. Mám jednoho bratra, jednu maminku a jednoho tatínka. Bratrovi je 21 let. Momentálně jdu do 8. třídy.

Povaha: Jsem cholerik, dokážu vyjít s lidmi, ale upřímně, jak se mnou někdo mluví tímto způsobem tak já k němu totožným způsobem. Nedůvěřuji lidem, třeba když jdu sám ulicí a jde za mnou nějaký muž, sahám hned po teleskopu. Jsem silný kuřák a celkem často se opíjím s přáteli. Jsem divný typ člověka, nejsem chytrý na školu ale třeba na lidské myšlení chápání, umím geniálně zalhat, nebo třeba... nevím jak bych to vysvětlil, dokážu vnímat jinak než lidi, předpovídám (ne doslova) jejich chování.

Poslouchám DnB a nemám rád čokoládu, miluju krupicovou kaši.

Vzhled: Jelikož jsem sem dal mou fotku tudíž: This is a police area, leave space!


Kontaky: .............Jo, kontakty...........
151.
samuel.f [profi hráč]
19:04 | 3.srpna 2011
No tak ako začať?
Volám sa Samuel mám 12 rokov, bývam v Ubli. Je to malá dedinka pri Snine v Prešovskom kraji na Slovensku. Mám dvoch súrodencov s ktorými dobre vychádzam. Jeden brat a jedna sestra. Brat je starší už 18ročný takže sa s ním skoro nevidím lebo chodí brigádovať a tak a často chodí von. Sestra je zase stále doma no nezaujíma ma tak veľa lebo je o 6 rokov mladšia.
S kamarátmi dobre vychádzam. Mám ich dosť veľa. Keďže bývam na dedine tak ich mám veľa. Skoro s každým sa rozprávam, a najradšej o športe. Potom aj o počítači s jedným xD Vychádzam s nimi dobre najmä kvôli športu. Keby nie mňa tak nemajú futbalové družstvo a ak hej, tak nič nedocielia...
Moja povaha: Som kľudnej povahy. Ale nie som zase taký anjelik. Ako by sa to dalo povedať: Z vonku som možno anjel ale vnútri som ako menší väčší baran xD Dokáže ma naštvať veľa zbytočností... Ale to nebudem rozpisovať.................
Tak ako Vojife cítim sa lepšie v chlapčenskej spoločnosti. Neviem prečo ale u dievčat sa necítim tak dobre ako u chlapcov. Asi preto lebo s dievčatami si poviem menej ako z chlapcami. A taktiež by som nikdy neublížil dievčatám, no možno sestre ale to iba tak.. xD
Postava No postava.. Nemám ju nejak vyšportovanú... Mám trochu nadváhu ale to dám dole. Teraz sa na plno budem venovať športu. Som vysoký zhruba 160cm, mám asi 50kg... Vlasy neznášam dlhé. Keď ich mám dlhé tak sa častejšie musím sprchovať a tak xD Aj mi viac pasujú krátke vlasy ako dlhšie... Vlasy mám tmavo-hnedé až do čierna. Oči mám hnedé a moja pokožka je dosť tmavá keď stále behám po vonku xD...
Niečo do detailov: Okuliare nenosím no nosím slnečné xD Ale to je iné, keď by som mal písať aj o rukách tak vždy pukám kostičky na prstoch a okusujem nechty... xDD
Závislosti(Fajčenie atď.): Ani jedno. Fajčenie ma odráža už od malička. Mama fajčila každý deň a raz keď išla telefonovať tak som si zapálil a skoro som sa zadusil tak odvtedy nefajčím. A alkohol tiež nepijem len príležitostne. Alebo keď si otec iba tak otvorí tak si potajky odlejem lebo sa mi potom lepšie odgrgne (prepáčte za ten výraz)...........
Kontakt: To som tu už písal. Kto ma má v priateľoch na FaceBooku tak na Facebooku,
Pošta na SG a to je asi všetko xD
150.
15:25 | 3.srpna 2011
napríklad
149.
Vojife [VIP člen]
21:10 | 23.července 2011
Suzuzi > Tak to uploadni a posli odkaz.
148.
1:16 | 22.července 2011
Suzi pošli mi to na majl ja to zpracujem a pošlem s5 a ty to tu dáš
147.
19:33 | 16.července 2011
Asi vás zklamu, ale to, co já jsem si napsala jako "stručné seznámení s mou osobou" byla slohová práce o třech stránkách ve Wordu ;DD Tak je mi líto, o mě se toho moc nedozvíte .. ;D Nebo se dozvíte až příliš xD
Zobrazeno 1-10 z 156 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2655 sekund