Zapomenuté heslo

Tesaks Games

Příspěvek byl úspěšně vložen.
Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
20.
Atlan [VIP člen]
22:06 | 25.ledna 2023

Píšu si bodovitý skript. Z patra mi to anglicky jde jen v konverzaci

19.
Nirvana [VIP člen]
19:41 | 23.ledna 2023

To na těch videích mluvíš úplně z patra? Já angličtinu zvládám celkem slušně ale vůbec ne takhle plynule 

18.
Atlan [VIP člen]
14:41 | 23.ledna 2023

No, tak to je na hodně dlouhé povídání ... 

Nicméně ve zkratce: WebGL port jsem vzdal (ani Puzzle Pieces, ani Walker of Aldenor nejsou zrovna vhodnými kandidáty pro WebGL port). Nicméně i tak mám stále v plánu se o to pokusit - někdy v budoucnu ...

Co se třetí hry týče, prošla obrovskými změnami. Mám už pro ní připravenou stránku na Steamu (jde jí dohledat, stačí na Steamu vyhledat "Gems Defenders" ) a ta snad výjde do konce jara letošního roku (reálně už je prakticky hotová, jen ladím nedostatky ... ale to je bohužel víc než 50% celé práce na vývoji her - ladění, opravování a tak dále ).

Jen mě upřímně rozesmálo když jsem četl jak jsem byl sám přesvědčen 1. Listopadu 2021 že "třetí hra (Gems Defenders) brzy výjde" - opravdu jsem tomu tehdy věřil, to jsem ale nevěděl jak obrovský cíl jsem si tehdy vytyčil a že mi zabere víc jak rok a půl to dokopat do publikovatelné formy

Pokud by tě zajímalo víc, tak určitě mrkni na tu Steam Stránku a nebo na můj firemní YouTube kanál (Tesaks). Sice jsou moje devlogy údajně strašně nudný, ale dokumentuju tam každé pondělí postup za poslední týden

17.
Nirvana [VIP člen]
23:16 | 13.ledna 2023

Tak jak jsi pokročil od té doby?

16.
Nirvana [VIP člen]
22:58 | 1.listopadu 2021

To by bylo parádní. Martin čmuchá konkurenci Pak taky zkusím a napíšu skóre.

15.
Atlan [VIP člen]
21:21 | 1.listopadu 2021

Díky moc ...

Brzy budu vydávat (snad) třetí hru ... a pokud dá čas, tak se snad dokopu k tomu udělat aspoň jednu ze svých her do WebGL formy aby byla hratelná i na webu ...

14.
Nirvana [VIP člen]
8:58 | 1.listopadu 2021

Wow tak to držím palce ať se ti s firmou daří.

13.
Atlan [VIP člen]
18:05 | 9.března 2021

Přesně tak

Ještě jsem oficiálně nezačal Walker of Waldenor propagovat (protože stále ještě ladím poslední chybky), tak nemá moc instalací - může tedy bejt trochu níž .

Rozhodně, kdyby jsi našel nějakou chybu tak dej vědět

 

12.
Martin [Admin]
18:22 | 7.března 2021

Já to vyzkouším, kde že to najdu ? Google Play ...[hledat]... Walker of Aldenor ?

11.
Atlan [VIP člen]
15:55 | 1.března 2021

Tak už jsem se dokopal i k tomu vydat Walkera. Nakonec jsem musel změnit jméno na Walker of Aldenor .... kdyby měl někdo zájem vyzkoušet hru, která odměňuje za kroky, tak je ofiko venku ..

Zobrazeno 1-10 z 20 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Duben 2024
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2458 sekund