Zapomenuté heslo

Slipknot jako VIP ???

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
91.
Slipknot [profi hráč]
12:57 | 1.března 2011
Fakt si mi to natřel... ano jsem vihoden z tvé společnosti....
90.
Slipknot [profi hráč]
12:50 | 1.března 2011
Je mi to jasný Lukáš a Kika
89.
12:38 | 1.března 2011
VIP NEBO PROFI NEBO NARMAL TO JE JEDNO HLAVNE ZE MUZEME HRAT A PSAT NE
88.
12:20 | 1.března 2011
Ukratku nech ho jo chovaš se jak pitomec kterej si odvažuje na ostatni
87.
12:17 | 1.března 2011
Slip jako VIP to se hodi
něděla bordel i když mu nekdy ujede slovo k*rva,h*vno
zaslouží si ho
86.
Ukrut [VIP člen]
12:17 | 1.března 2011
Oceňuji tvou slohovku. Ta mě fakt pobavila. A tohle bych viděl jako za uzavřené.
S tím, abys byl zpět profi jsem začal já! A nevěděl jsem o nějakým "Moderátorství," prostě jsem Tě sledoval a to, co mi psalo pár lidí na Skypu (nebudu je jmenovat) jsem usoudil, že by ses nehodil. Tak jsem napsal Martinovi. Klidně Ti to sem dám:

Opět Ahoj,
vím, že tvoje rozhodnutí je, aby byl Slipknot VIP, ale pár lidí nesouhlasí...

"xxx" napsal(a):
Slipknot je jednoduše řečeno: Lehkomyslnej , a ukňouranej blbec. Myslim, že post moderátora mu byl udělen asi stejnou náhodou, jako když vyhrajete sportku. Prostě blbost, Martin buď neuvažoval.. a nebo je Slipknot vlez doprdelka a vtíral se k Martinovi tolik, že mu ho nakonec dal..
Nevím jak to bylo, a raději to ani vědět nechci. Nevím, jestli si Slipknot zaslouží VIP tak já jsem Gandhi.. nejspíš..

"xxx" napsal(a):
Já si v tomhle směru nejsem jistá. Neudělal toho tolik, aby se takhle rychle dostal nahoru. A neustále dělá chyby, často se hádá a tak podobně, což jsou vlastnosti, co by VIP asi neměl mít. Nerada to říkám, ale on se ještě prostě chová jako malý kluk, ani si pořádně neumí stát za svým názorem a hned co mu člověk něco vytkne, hned se začne vztekat, začne trucovat a tvrdí, jak proti němu všichni něco máme.. on píše hodně komentářů (i když nejsou nic moc), takže by si spíš zasloužil post profi hráče, ale VIP mu nabízí příliš mnoho možností, s kterými on neumí zacházet a neumí se k nim chovat. Podle mě by tedy NEměl být VIP.

A to mi ještě nenapsal(a) "xxx", která také nesouhlasí. Samozřejmě je to tvoje rozhodnutí.

Měj se dobře.

Doufám, že jsi pochopil, že nechci, abys viděl ty jména, ještě bys pak nadával...
Toť vše, co ti asi napíšu.
85.
Slipknot [profi hráč]
12:01 | 1.března 2011
No jasně....
Tak si to ujasněme.... Nedávno jste říkali: "Ano, Slipknot jako VIP"
Pak jste asi neměli svůj den a už se to hrnulo: "Slipknot? VIP?! vůbec!! Zhoďte mu jej!".... Napíšu si jen jeden komentář a už ho mám dole to není normální! Nebo že by to mělo být tím že neumím, pokročilejší HTML?!! Tak co já nemám problém se ho naučit... ale vy mi tu šanci pořád berete. A co tak píšu komentáře to je nemám psát... tak kvalitní abych mohl být VIP.... Snažím se tu být častěji... A jde to?! Když ten celý strávený čas tu držím jen s lidma ktří ke mě kladou jen odpor?! Tak rád bych chtěl být VIP vím trvá to dlouho... Snažím se pro to něco udělat ale nejde to... Budu se pokoušet stále. Ale vás prosím abby jste mi tu šanci nebrali.... Je to jenom zatraceně malá věc! Tak proč?! Nedivte se že jsem tak nepříjemný....

http://www.supergames.cz/obrazek/211030111485.jpg

Tohle.. kdysi byl čas kdy jsem se měl stát VIP, myslím že to pokonil ten moderátor... Neměl jsem nabídku přijímat od Martina a být raději VIP. Což stal jsem se moderátorem, pak se to zvrtlo Martin mě hodil na VIP, ale! Co to vidím.... Najednou jako kdybych sem dal virus... Lidi začali spátky na profiho!! Je to jenom profi... Ano píšu komentáře... Ale taky dělám něco jiného než psaní komentářů, chápete me! Mě psaní komentářů baví, ale chtěl bych dosáhnout víš a zůstat tam!
84.
Slipknot [profi hráč]
21:32 | 24.února 2011
Hmm....
83.
20:45 | 24.února 2011
Todle už je uzavřený téma, je rozhodnuto, tak co řešit?!
82.
Slipknot [profi hráč]
20:12 | 24.února 2011
Hmm.....
Zobrazeno 31-40 z 121 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2786 sekund