Zapomenuté heslo

U.F.O - Area51

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
24.
Atlan [VIP člen]
14:53 | 24.července 2012
UFO v oblasti 51 je doslova FAKE.

V oblasti (Area) 51 se pracuje na přísně tajných vojenských projektech, jako jsou nové modely bitevních stíhacích letadel. Ovšem Rusko má na oběžné dráze své vlastní satality, díky kterým může tuto oblast sledovat a to velmi přehledně. Ovšem satality také nestojí na jednom místě nad zemí a tudíž také nemůže být tato oblast pod neustálím dohledem. Výstavby některých projektů však probíhají mimo haly a tak je musí technici z Area 51 pokaždé v určitou dobu (Ve chvíli když je Ruský satalit v takové poloze, že může snímat oblast 51) uklidit do hal. Ovšem vzhledem k klimatickým podmínkám v této oblasti se u vývoje prvního radarově neviditelného letounu nestihla vyrovnat teplota asfaltových a betonových ploch vyrovnat a díky snímku zachycenému termo přístroji dostali Rusové celkem slušný snímek na kterém byl vidět přesný obraz vyvíjeného letounu. Jak se to USA dozvěděla, počala plánovat FAKE akce s různými maketami letounů všemožných tvarů. Proto Rusové najednou začali na RunWayích vídávatobrysy kruhů, trojúhelníků a dalších všemožných doslova mimozemských tvarů, později už to technici brali i jakousi zábavu a počali vytvářet skutečné trojrozměrné makety letounů, potom se začali na RunWayích tedy logicky objevovat i kompletní letouny a talíře. Avšak ani jeden z nich nikdy nevzlétl. Později pod těmito objekty dokonce záměrně nahřívali přistávací plochu, aby se Rusové domnívali, že stroj právě přistál. Následovali akce s rychlími stíhacími letouny se silnými reflektory na trupech aby byla vidět jasné zářivá světla rychle se pohybující po obloze.

Vše je v rámci utajení plánovaných vojenských projektů v oblasti AREA 51.

Lidé kteří opouští Area 51 jsou vázáni dohodou o mlčení, stejně jako lidé kteří pracují v čechách například ve vývoji společnosti Škoda auto a.s. Ovšem na rozdíl od Škoda auto AS jim se vyhrožuje smrtí, nikoliv trestním stíháním. A lidé kteří o AREA 51 většinou na veřejnosti promluví za to ještě od vedení oblasti 51 dostanou slušnou odměnu, že řekli, to co vedení chtělo aby se veřejnost dozvěděla - další lži.

No, tak nyní víte tajemství Oblasti 51, doufám že jsem jej popsal dostatečně pochopitelně.

Tímto příspěvkem nechci vyvracet fakt, že mimozemské civilizace určitě existují!

Na závěr bych dodal, že tyto fakta mám z dostatečně důvěryhodných zdrojů a opravdu jsem si je nikde nevymyslel.
23.
Vojta.M [VIP člen]
9:20 | 12.července 2012
Ach lidi, vy tomu věříte? xD Není pochyb o tom, že v Area 51 můžou něco mít, ale určitě tam nebudou mít kompletní ufo, mimozemšťany apod... Mají tam spíš nějaké vojenské prvky, jako jaderné bomby nebo něco podobnýho. A můžou se zajímat o vesmír, ale tak daleko jak si všichni myslíte tak nejsou. Navíc kdyby mimozemšťan vypadal tak jak jste ukazovaly tak --> FAKE! Já osobně si myslím, že by mohl vzniknou život i někde jinde, protože i my jsme vznikly, tak proč ne? Vesmír je přece mega velký. Ještě k tomu mimozemšťanovi. Na tom obrázku co jste dali, tak vypadal skoro jako člověk, měl ruce, nohy a stejnou stavbu. Blbost! Kdyby byl z jiný planety, tak by musel vypadat jinak, nemůže to tam být stejné jak tady. Nikdo neví za jakých podmínek by tam žili. Měli by úplně jinou EVOLUCI něž my tudíž by museli vypadat uplně jinak. Nemuseli by mít stejný smysly (oči,uši...) mohli by vnímat úplně jinak! Jelikož je neznáme xD tak se můžeme jenom dovnímat, ale můžu vám zaručit, že jako člověk vypadat mimozemšťané nebudou!
22.
Bonki [profi hráč]
19:51 | 11.července 2012
Slyšel jsem ale pozor jen jsem to slyšel že propustili jednoho vojáka z Arei 51 a ten svým kámošům řekl co a jak a oni ho prý kvůli tomu zabili jeho i ty kámoše aby se neprozradilo co se tam dělá
21.
12:27 | 11.července 2012
boze area 51 je iba lakadlo urcite je zakladna de maju ufo uplne inde uplne inde
20.
15:44 | 20.června 2010
xD Area je nekde v Nevade
19.
11:32 | 20.června 2010
hm jasný, sezame otevři se xD
18.
10:51 | 20.června 2010
Někde jsem slyšel o přísně střežený základně.. je ve skále normálně v civilu a jakoby se ta skála otvírala nebo co!
17.
22:23 | 19.června 2010
Fire> a nebo od kámošů z pořádný pařby
16.
21:46 | 19.června 2010
Fir36e>
15.
9:36 | 19.června 2010
pěkné téma
Zobrazeno 1-10 z 24 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
4
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2381 sekund