Zapomenuté heslo

Historky zo školy

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
159.
Mhaja [VIP člen]
18:26 | 26.února 2010
xD Kikuška sa nám učí

Tak dnes sa cez prestávku stalo aj to že spolužiak števo mlátil baby a spolužiak Gabo ho zato chdil že daj si facku a dalšiu vacsiu!A on ako si dával tie facky tak išla okolo riaditelka a videla to tak prisla do triedy ze co to je a Gabo hned že števo bije baby!A jak mu vynadala a števo vyšiel s triedy tak mu riaditelka trskla po zadku .Jak ho bolel taku mu čapla po prdelke .
158.
k.ik.a. [VIP člen]
18:22 | 26.února 2010
Máme ředitele na matiku A já jsem se v hodině hrozně nudila a kámoška tam měla nějaký papírky, tak jsem si z toho začala motat "cigarety" a potom jsem si to ještě nabarvila a vypadalo to úpe jak pravý a teď jsem toho měla plnou kapsu a jednu jsem si vytáhla a koukala se na ni a přišel ke mně ředitel a že jak si to jako představuji, co to je a tak a že bude po hodině volat rodičům, že to je nepřípustné abych kouřila a že to by do mě neřekl (Cigarety jsou hnus, ale tohle byl dobrej vtip ) Všichni čučeli a já na něj "dáte si?" Potom jsem se omluvila a řekla jsem mu že to není cigareta, celej nasranej to tam očumoval a potom celej zrudl, děcka total výtlem, já na židli seděla tak vítězně D prostě mazec, pak rychle odešel D
Jsem dneska byla trochu drzá no.. D
157.
17:59 | 26.února 2010
minulý týden kluci hráli koulovou bitvu,najednou se vzadu objeví černé auto a vystoupí ředitel a rychle(z neznámého důvodu)běží k budově,jeden kluk si ho nevšimne a hodí obrovskou šlupu proti dalšímu klukovi,ale netrefí se,místo toho řediteli do obličeje
156.
Mhaja [VIP člen]
17:41 | 26.února 2010
A ešte som učke dodala na ten veget že: ehm ja mám veget celý den.
155.
Mhaja [VIP člen]
17:40 | 26.února 2010
Dnes v škole:na litike že: Sedela som ne a úplne som bola spustená akoby som ležala na tej stoličke zadok som mala pod stoličkou a nohy niekde pri druhej lavici...a mali sme ísť podpísať žiacke knižky ako oznam.Tak som dala žiacku spolužiačke že nech ide za nou mne sa vôbec nechcelo vstať a ísť ten jeden meter ku katedre xD.Tak išla a triedna že: to je Majkina žiacka? A tak sa smiala a pozre na mnaže Maja má veget čo? Ja že : noo hej..kks .A občianska: niektorý pomáhali s nástenkou a ja a 2spolužiačky sme pracovali na spoločnom projekte no oni pracovali a ja som si robila s papiera kubánske cigary a ešte mentolové ako pravé vyzerali xD.A spolužiakom že nechceš?pravá kubánska skvelý matroš..sa smiali...Nakoniec som tú kubánsku cigaru dala spolužiačke a ja som si nechala tu mentolovú xD.A triedna skúšala a vraví že tak čo kto ešte ide odpovedať?A ja že: Ja nejdem!Ja robím cigarety! A potom sa pítala že podte ešte zalepiť tie obrázky..A ja že: Nejdem!Ja už lepím cigarety!A potom na konci hodiny ja s tou sigarou v ústach a išla zemepisárka lol a spolužiačka triednej že pani učitelkááá..už chcela povedať lol.A ja v šatni s tou cigaretkou ne a dejepisárka pri mne lol.
154.
Vojta.M [VIP člen]
14:34 | 11.února 2010
Jej dnes kámoš našel na cestě ze školy píšťalku, myslim normální hudební nástroj a co neudělal...Půl hodiny na ni hrál, pak ji hodil do potoka...Opravdu truhlík xD
153.
Vojta.M [VIP člen]
16:36 | 7.února 2010
Já jich mám tolik, už si to ani nepamatuju...Nějaký teda fest, ale kdybych to měl napsat tak nevím, psal bych to hodiny xDD
152.
12:20 | 4.února 2010
v Páté třídě

V páté třídě jsme měli učitelku jménem Solařová všude na rukou měla náramky a měla také řetízky různě nalakovaný dlouhý ! nehty,namalovaná prostě celá musela být extravagantní... Jednou přijde do třídy úplně jí to chrastí. Podívá se na nás a na naše klíče zavěšené na krku. "Schovejte ty zvonečky už jste jako kravičky!"


Současná třída

Dnes máme na hudebku učitelku Naďu Šafránkovou proti ní nic nemám jen vydává vtipné hlášky např. (zpíváme a když je mezera tak říká... čekej 2,3

Současná třída (Výtvarná výchova)

Máme učitele který se jmenuje Svoboda a je nejstrašnějším učitelem na světě! Nemá na rukou prsty přes to nechápu jak může kreslit... teď kreslíme zátiší a když se mu něco nelíbí tak vezme tužku a říká furt tohle má být víš,tohle je větší než to jablko... a celí obrázek zase**
151.
12:12 | 4.února 2010
Já jsem marod (

Mám chřipku a do školy jdu až v pondělí Mám celí nos poškrábaný =(
150.
Mhaja [VIP člen]
10:05 | 2.února 2010
cauko ja som prave v skole zatial nic nove ale kamos sa regol na sg vola sa dlmaj.
Zobrazeno 11-20 z 169 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.3775 sekund