Zapomenuté heslo

Anime-vše kolem něj

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
6.
Vlasec [VIP člen]
19:33 | 17.srpna 2009
Elfen Lied
Z tohoto mám trochu smíšené pocity. Což o to, kreslené je to hezky a příběh je dobrý, ale některé scény jsou tak nějak japonsky úchylné, nevím jak jinak to říct.
Místy je to komiks dost umělecký a psychologický, ale přinejmenším na začátku a mnohokrát i v průběhu jsou tam dost drastické a krvavé akční scény, předem jsem vás varoval.

Vyšly dvě série; po první je film, druhou sérii jsem zatím neviděl, vyšla, pokud vím, o dost později než první.
5.
21:55 | 16.srpna 2009
Já mám Nejradši Full Metal Alchemist ale žádné Anime není k zahození..
achjóóó..čekal jsem že toto téma pojede xD
4.
17:18 | 16.srpna 2009
Bleach
Mne sa páči bleach grafika štíl boja všetky ruozne efekty najlepši je Ichigo tento program chodí každý pondelok na animaxe
o 21:15.
3.
16:30 | 16.srpna 2009
pište si sem co chcete..bral bych to třeba tak že sem budete psát Info,Recenze(podle vašeho Gusta) a Chatovat.. =)..To víš..Fantazie nemá hranic
2.
Vamaka [profi hráč]
16:27 | 16.srpna 2009
Naruto
Já bych se chtěl dozvědět, koho máte z Naruta nejraději (Shippuden taky). No tak abych začal, tak já mám nejraději Sasoriho, to je ten loutkař, co "sundal"(zabil) třetího Kazekageho.

Doufám, že takhle nějak si to Fir představoval=)
1.
15:57 | 16.srpna 2009
Tak jak se tak dívám nevšiml jsem si žádného Tématu o Anime proto jsem založil toto téma..
Pravidla:
1.názvy Anime pište vždy tučně nebo podtrženě(např.: Death Note , Full Metal Alchemist a podobně)
2.pudete-li mít na srdci něco co není úplně do topicu pište to Kurzívou
3.Dál už to nechám na vás.. nechci aby to tu bylo tak těsné že byste nesměli napsat ani jednu věc..

Tak a zde si povídejte úplně o čemkoliv co se týká Anime.. =) Ať už je ten Samotné Anime až po Opening nebo Ending..klidně i o překladu atp.. byl bych rád kdyby se tohle téma Rozjelo..

By Fir36e
přeji příjemnou zábavu ve světě Anime
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.6650 sekund