Zapomenuté heslo

Rvačky

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
43.
20:10 | 31.července 2009
Vlasec ta židle nebyla celá na třísky,říkám že byla na třísky,protože z ní bylo hodně třísek,ale to bylo z těch roštíplích čístí,psal jsem přesně,jak dopadla a ty třísky byly samozřejmně z toho,jinak dřevo v nepoškozených částech bylo v pohodě.A to brždění mi nepomáhalo,ruku jsem měl rozedřenou,oblečení jsem zničené neměl,jenom zasrané od toho prachu a vydřenou barvu,já jsem se zastavil o ten kámen a málem jsem spadl do potoka.To jsem uš ale zastavoval i tak,ale málem jsem tam částí těla přelítl a asi bych se tam převážil.Nic jsem si nevymýšlel,na tom si trvám a nevím,jestli mám psát ještě dál,moc toho uš sice nebude,ale hlavní jsem psal stejně na chat,kde jste to smazali.
42.
Vlasec [VIP člen]
19:17 | 31.července 2009
Jako děcko, když jsem ještě bydlel v Jeseníku, jsem škrtil spolužáka (jen trochu) a někoho flákl aktovkou po hlavě

A když jsem se přistěhoval do Havířova a byl jako páťák nový ve třídě, tak mně občas šikanovali spolužáci, ale nikdy nějak moc tvrdě, prostě si párkrát bouchli. Když kolem mě byli čtyři a byl jsem v rohu, tak nebylo moc kam utíkat, tak jsem kolem sebe mlátil, ale moc mi to nepomohlo. Ale nikdy jsem z toho nebyl nějak moc zmlácený a když jsem měl zlomené prsty a ruku v dláze, tak mě nechali. Do šesté třídy jsem chodil na gympl a tam sice rvačky byly, ale ne moc často.

Chlapi jsou prostě takoví, občas se porvou ... ale nemělo by to být nějak vážné
41.
Vlasec [VIP člen]
19:12 | 31.července 2009
Celkem zajímavé historky, ale ta hádka a urážky se mi fakt nelíbí. Nechce se mi mazat celé téma, hádku asi raději promažu.

Ke rvačkám Coljora: Nevím, co Coljor opravdu zažil a co trochu přibarvil, třeba židle na třísky, to by musela letět svinsky rychle a myslím, že je to trochu přikreslené, i když se rozbít mohla. A brždění rukou zas tak moc nepomůže, když už kloužeš celým tělem, jen si krom zničeného oblečení ještě podřeš ruku.

Nevím, co z toho sis vymyslel a co je pravda. Ale 100% čisté to asi nebude.
40.
19:01 | 31.července 2009
Coljore,tak se příště koukni an naše profily ok??
39.
18:58 | 31.července 2009
No tak to poznáš časem a nemusíte kvůli tomu takhle provokovat.Kdybych věděl,že jste takoví prckové,tak jsem se tak nerozčílil,sakra blbej net.
38.
18:55 | 31.července 2009
Coljore,podívej rarovi je 10 mě s Danielem je 11 tobě je 17,samozřejmě my rvačky nechápem protože jsme ještě malí ale protože je nechápeme tak na nás nemusíš hned řvát.......
37.
rara01 [profi hráč]
18:50 | 31.července 2009
Daxter> Njn.....
36.
18:49 | 31.července 2009
rara01 >> je to prostě rváč,co ty víš co tihle rváči dovedou
35.
18:43 | 31.července 2009
Coljor >> nechtěls jít pryč??
rara01 >> to je marný Coljorovi něco psat a vyčítat,ten to pustí jedním uchem dovnitř a druhým ven
34.
18:42 | 31.července 2009
Házeli jsme po sobě 2 židle,potom jenom jednu a ze začátku né tak moc,takže se dala chytit rukama,ale pak mu asi hráblo.
Zobrazeno 31-40 z 73 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Leden 2026
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2026 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.7548 sekund