Zapomenuté heslo

Hledání min

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
7.
rtazorback [profi hráč]
21:18 | 18.března 2012
skoušeli jste někdo hrád miny 8*8 s počtem min 56 je to dost velká prdel, vypočítal sem že šance to udělat správňe náhodným klikáňím (jinak to snad nejde) je asi 1:10000000000
6.
Vojife [VIP člen]
16:45 | 17.března 2012
Neni, no.
5.
Vojta.M [VIP člen]
17:01 | 16.března 2012
ahá, neni to vlastně tak těžký
4.
Vojife [VIP člen]
9:10 | 16.března 2012
Vojta.M > Prostě tam máš čísla, žejo a ty vyjadřujou kolik je kolem toho políčka min (i šikmo), a není samozřejmě ukázané kde. Ale někdy se na to dá přijít, například, když je někde 1 a je kolem jenom jedno volné místo, tak je jasné, že tam je mina (a pravým tlačítkem ji označíš). A cílem je najít všechny miny. Taky jde trochu o cvik, kdy už pak rovnou vidíš, kde kolem nějakého čísla miny jsou atd.
3.
Vojta.M [VIP člen]
18:10 | 25.února 2012
já jsem ty miny nikdy nemohl pochopit, jak se to vlastně zjišťuje ... Vysvětlí mi to někdo ? xDD
2.
Bonki [profi hráč]
17:14 | 16.února 2012
Vojife-jede to i na sedmičkách skoušel sem to a fungovalo to.
1.
Vojife [VIP člen]
11:39 | 16.února 2012
Poslední dobou mě celkem začalo bavit hledání min, ale štve mě, že se tam vždycky dříve nebo později stane, že už se to nedá logicky zjistit a musí se to zkusit. A já to většinou tpnu špatně.
Třeba tady mě to dost naštvalo:


Chystám se udělat stránku, kde bych vysvětlil, jak se to řeší a nějaké rady apod. Tak jsem založil Blog, ale pak jsem zjistil, že nevím, jak to napsat a znázornit (taky proto, že to dělám vpodstatě automaticky), ale až si najdu víc času, tak to snad udělám. =)

Pak můžu doporučit jednu hru těm, pro které je hledání min moc těžké, je to "Hledání min 6" (ke stažení někde tady) kde je okolních políček místo 8mi 6, takže je to trochu lehčí.

A pak jsem na YouTube viděl video, kde bylo vysvětlené jak odemknout skrytý mód v minách pro ty, pro koho jsou normální miny naopak moc lehké. Pro ty, kdo umí anglicky, je to tady:

Já jsem to ale nezkoušel, protože v tom videu je to na XP a ve Windows 7 je to jiné, takže nevím, jestli by to šlo a nechtělo se mi vynulovat svoje statistiky (to je totiž jeden z kroků). Ale třeba by to šlo i na Win7. =)

Tak to bude vše, můžete sem psát svoje názory na hledání min, svoje "příhody" nebo tipy atd.
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.4260 sekund