Zapomenuté heslo

DOWNLOAD PC HIER...

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
4.
18:29 | 25.května 2012
lidi vy ste na tom hodne spatne xD proc si nestahujete hry pres torrent napriklad na teto strance domik21997.vserver.cz
3.
18:44 | 9.září 2011
Právě jsem stáhl Zaklínače Rozšířená verze kompletně v cz na www.uložto.cz .. tam stáhnete malej soubor něco okolo 50 mb a nainstalujete uTorrent kterej je u toho přibalenej a přes to se vám to stáhne.... hrá šlape .. takže pařbe zdar
2.
20:54 | 27.srpna 2011
Ja sťahujem cez stránku www.thepiratebay.org a treba k tomu aj program utorrent alebo iní teraz som stiahol hru spore a gta san andreas + cheats
1.
Mhaja [VIP člen]
14:57 | 5.ledna 2010
Tak sem píšte niake stránky na sťahovanie pc hier a tak.Stránky píšte hlavne sk,cz a EN.Môžete sem písať ak chcete poradiť,pomôcť zo stiahnutím niakej hry,akú máte rýchlosť sťahovania,čo práve sťahujete alebo ste stiahli hoci aj vír xD,cez čo sťahujete a ako,niake programy na sťahovanie,clienty...

Ja som si stiahla práve cez uTorrent zo stránky http://www.cztorrent.net/ hru gta san andreas-CRACK+MP+CZpreklad trvalo mi to niake dni no lenže nainštalovala som gtačko a nejde mi pýta mi to CD ktoré nemám kedže som si tú hru stiahla je tam aj CRACK asi to treba cracknúť PLS helpnite mi

A ešte som si do polhodky stiahla gta vice city a skvele to šlape prípadne sem hodím link na stiahnutie stačilo len sťiahnuť a rozbaliť hra už bola nainštalovaná a bola v CZ jazyku
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.4125 sekund