Zapomenuté heslo

poradte nakou hru

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
29.
18:58 | 24.srpna 2012
Jestli chces FPS Akci tak Combat Arms Je to acni strilecka
28.
Atlan [VIP člen]
0:32 | 27.května 2012
Hoj! Pokud máte rádi kvalitu, tak jako já, tak se určitě nespokojte s hrama jako je Metin2 a nebo 4story ..

MMO-RPG
Pokud máš rád RPG, tak bejt tebou okamžitě sáhnu po WoW.
Můžu doporučit pokud máš hooodně času, tak vyexpení a PvE ti sežere klidně 15 hodin a víc. Pokud máš na druhou strnu míň času, tak můžeš zkusit hrát WoW v PvP stylu, stejně záživné a stejně super, akorát ti sežere tak hoďku až dvě .. a co to tu vůbec říkám? Kdo by neznal World of Warcraft, že ano ..

K tomu ti klidně aj doporučím servery:
Pokud by jsi se rozhodl hrát WoW, tak pro datadisky Classic, The Burni Crusade a WoTLK máš díky komunitě asi nejlepší server twinstar.cz , pokud by jsi snad chtěl cataclism, tak můžeš zkusit placenej oficiální server a nebo free server ice-wow.eu .
No a pokud by jsi chtěl Mist of Pandaria, tak musíš na ofik, ale podle mě tenhle datadisk bude stejně propadák .
twinstar a ice WoW jsou oba české servery s českou komunitou .

FPS-Střílečka
No, pokud by jsi chtěl FPS (Střílečku) tak sáhni snad po CrossFire.
Ovšem nikoliv po CrossFire EU, to v žádném případě, ale radši www.crossfire.z8games.com je to jako Counter Strike, akorát Více módů, více zbraní, více možností, více ranků, levely a hlavně se ti ukládá postup .

Strategie
A pokud chceš strategii, tak ti můžu doporučit Warcraft 3 a je jedno už jaký .. podle mě jedna z nejlepších strategií pro multiplayer.

Něco na zahnání nudy
Pokud sháníš jen takovou blbost co rozjedeš úplně všude a bez instalace, potom můžu doporučit chmatákov.cz A to buď oficiální server a nebo Fun/fast server (www.chmat.jabko.net).

Browserovky
No a pokud sháníš něco do prohlížeče, tak mě napadají dvě hry, které jsou k dostání "zdarma" i v češtině. samozřejmně že je všichni známe, ale tak .. ...
www.sfgame.cz
www.darkorbit.com

všechny hry, které zde jmenuju jsem sám ozkoušel a můžu zaručit velmi vysokou kvalitu a hratelnost, snad každý si sám vybere ten svůj vlastní styl hry, který mu nejvíce vyhovuje.
A pokud hledáte originalitu, poté u DarkOrbitu a chmatákova nebudete určitě zklamáni .

Pokud vás zaujmul CrossFire, Chmatákov a nebo SFgame
Pak můžete navštívit mé stránky a přečíst si o nich více
www.atlan-web.wbs.cz
CrossFire má vlastní sekci a recenze na SFgame a Chmatakov nalezneš v pohledech na hry
27.
18:38 | 25.května 2012
prototype
26.
14:53 | 2.září 2010
battdield heroes som hraval bol som royal army ale neni to off topic ked sa pises lebo tato tema sa vola poradte nakou hru
25.
11:19 | 1.září 2010
Já když se chci zaregistrovat na battlefield heroes tak mi to porad pise ze uz jsem zaregistrovany(A pri tom jsem tu hru vbuec nehral...)
24.
15:28 | 30.srpna 2010
cs 1.6 , source
23.
11:15 | 30.srpna 2010
the gotfather 2 ja som si ju teraz kupyl a je super
22.
19:22 | 29.srpna 2010
CoD 1,2,5 a Modern : 4,6,7
21.
18:20 | 16.června 2010
mate nekdo ps3
20.
18:20 | 16.června 2010
Lost Planet 2
Zobrazeno 1-10 z 29 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.4391 sekund