Zapomenuté heslo

Beta verze SuperGames.cz

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
3.
Atlan [VIP člen]
22:35 | 15.prosince 2011
SuperGames mi příjdou takhle akorát, nač dávat nový vzhled? ..
Navíc .. je takový zmatečný .. a po pravdě, mě se vůbec nelíbí

Protože, tento vzhled je originál, tamto .. to je dělané na způsob stovek dalších webů, žádná originalita, přeplácanost .. v jednoduchosti je krása ..

Závěr: Pokud již chcete za každou cenu zavést Betaverzy SuperGames, nechte tu alespoň pro nás, starší živatele a nebo uživatele, kteří preferují starou verzy. Možnost přepnout si vzhled
2.
21:22 | 9.listopadu 2011
SG se mi líbí tak jak jsou. Design té nové verze je podle mě strašný.
Nelíbí se mi velké množství bílé barvy, nové logo, či velké okno ukazující nové hry. Taky mi vadí to, že pro zobrazení nejnovějších her musím rolovat dolů.

Jak říkám, staré rozvržení stránek mi plně vyhovuje, a myslím, že nejsem sám.
1.
Nanci [moderátor]
8:57 | 30.října 2011
Dnes v noci byla spuštěna nová beta verze Supergames.cz. Najdete jí , když kliknete na Přepnout na nový web na stránkách vpravo nahoře pro ty kdo mají Internet Explorer vlevo nahoře. Na stránkách si můžete změnit barevnost stránek (zelená, modrá, fialová růžová), kliknutím na barevný čtverec hned vedle loga (vlevo). Hned pod menu vedle nadpisu Nové online hry máte další 3 čtverce, kliknutím na ně si změníte řazení her.
Na beta verzi se můžete zatím je přihlásit na ostatních funkcích se pilně pracuje a budou brzo přibývat (jako chat, oblíbené hry atd….) .
Přejeme všem hezkou zábavu váš SG tým.
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.4605 sekund