Zapomenuté heslo

no to teda je spatne

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
15.
Martin [Admin]
12:18 | 12.dubna 2011
burdacz > njn, když si myslíš, že je to jinde bude lepší, tak mi to řekni a já se zkusím poučit, ale připadá mí, že o tom moc nevíš...
14.
Slipknot [profi hráč]
22:55 | 11.dubna 2011
Ale ve hrách omg...
Tam jsou třeba autoři nebo ti kteří tu hru nějak podporují nebo já nwm... Ale prostě jak zapneš hru, tak po levé a pravé straně jsou reklamy...
13.
20:49 | 7.dubna 2011
Reklamy najdeš všude. I ve hrách.
12.
Slipknot [profi hráč]
19:31 | 7.dubna 2011
Řeknu to takhle, ty reklamy nemusí být přímo u hrací plochy. Může to být klidně u Chatu prostě na hlavní stránce, ale proč zrovna když spustím hru tak hned vedle jsou reklamy.
11.
Bonki [profi hráč]
13:22 | 7.dubna 2011
Já sem na reklamy taky párkrát klikl omylem ale nejmíń 1000x sem na ně klikl schválně nevidím důvod proč je dát pryč
10.
17:17 | 2.dubna 2011
Mně reklamy vůbec nevadí. burdacz ty si vymýšlíš. Jak můžeš kliknout na reklamu omylem??? To si teda velký nem*hlo nebo máte bl*ej počítač. Mně se nikdy v životě nestalo, že bych na reklamu kliknul omylem. Příště si nevymýšlej.
9.
14:27 | 1.dubna 2011
Jo a ještě jedna věc ;P.. Je spousta doplňků, které si můžeš stáhnout a bude ti blokovat reklamy. A jsou k dispozici pro každý prohlížeč od Exploreru až po Operu ;P. Já jeden takový měla taky, ale některé reklamy nejsou k zahození a můžeš získat spoustu skvělých věcí, nebo si třeba zahrát bezvadnou hru, takže jsem ho nepotřebovala .
8.
FrenFajn [VIP člen]
9:52 | 1.dubna 2011
Suzuzi: Myslim, že jsi to naprosto vystihla. xD A o tý reklamě dole jsem se dozvěděla teď. xD
7.
20:14 | 30.března 2011
jj suzi mas pravdu ....



btw ty budes fakt spisovatelka ...
6.
18:19 | 30.března 2011
Oh my god, reklamy jsou snad všude, vlastně asi neznam stránku, kde by nebyly a to nemluvim jenom o stránkách s hrama, ale obecně... Tak se totiž vydělávaj prachy milej zlatej ;P.

Navíc jestli umíš jen trochu zacházet s počítačem a netřískáš do toho jak do bubnů, tak na ty reklamy jen tak neklikneš, mně se to nestalo nikdy, klikla jsem na ně jenom, když tam bylo něco zajímavého - a právě proto tu ty reklamy jsou, protože někoho to může zaujmout a klikne na to úmyslně.

A nevim, jak to souvisí se soutěžema o hry, právě ty jsou tu opravdu super ;P.

A jak už tu bylo řečeno - vydělej si 30 tisíc kreditů (kdyby ses snažil, máš to hravě za pár dní..) a můžeš si reklamy vypnout, zůstane ti jenom ta reklama co je úúplně dole na týhle stránce, ale ta ti tam nemůže vadit, protože takhle dole na stránce asi těžko budeš něco dělat a omylem se teda na ní kliknout nedá.

Když ti to tak vadí, tak sem nechoď. Jediný, co tu jde ke dnu je tvá inteligence. A je teda pěkně blbý se v tvým věku (pokud je pravdivý) vymlouvat na to, že ti nejde pravopis, to už máš umět dávno.

A SuperGames se právě pyšní tím, že jsou zadarmo a nic se tu nikde neplatí, ani VIP a o tom to je ;P.
Zobrazeno 1-10 z 15 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2985 sekund