Zapomenuté heslo

Naše první odeslané zprávy

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
57.
15:13 | 24.srpna 2010
Odesílatel: lukas I.

Příjemce: kubík

Datum: 31.8.2008 (16:06)

Předmět: arcane



si v poslednim kole?ja jo
56.
Mhaja [VIP člen]
14:46 | 24.srpna 2010
Fir- Ja ťa mlátim cez skype? Tse xD No dík ... snád to pochopí nom .

Kika- Tak tú vetu si zapamätám... nebola v nej žiadna urážka xD.
55.
Ukrut [VIP člen]
10:52 | 24.srpna 2010
Jako aby se od tebe nelyšil, protože jsi byla norm. user, což jsi i teď ,ale nebylas VIP.
54.
k.ik.a. [VIP člen]
10:43 | 24.srpna 2010
Mhaja> to je to nejrozumnější co jsem od tebe kdy viděla
Adam> Já trochu nepobírám spojení, že seš do mě zamilovanej a proto sis vzal profi.. vysvětlíš?
53.
1:49 | 24.srpna 2010
No vidiš, adame.
Mhaja je zlá.. i mě občas mlátí a pozor.. Přes skype! Mimochodem, krásná slohovka Mhajo!
Snad to pochopí.


Mimchodem.. přehoĎte to někam.
Už jsme fakt těžkej OT
52.
Mhaja [VIP člen]
23:59 | 23.srpna 2010
si poctivo vydrel a zaslúžiš si ho a tak isto si dobrý user na SG... len dakedy "pripečený" sa mi zdáš... Ale ja ťa nepoznám osobne tkaže ťa nemôžem súdiť .
51.
Mhaja [VIP člen]
23:58 | 23.srpna 2010
adam1998- Promin ... Zle som to pochopila...som myslela že si proti tomu aby Kika bola V.I.P...tie smajly mi tam tak pripadali...A nemusíš byť taký citliví . A "vyjela"?!? No dovol...som sa držala...kebyže si na teba zasadnem abo tak..tak by to vyzeralo inak a som dávno v mínuse . A to s tým profi..sry...Ja som tu v poslednom čase moc nechodila a predtým som tu nebola okolo 1týždna..takže neviem čo sa tu dialo..a nevedela som prečo ťa Martin "degradoval" na čierneho. Neber všetko tak vážne a nebud tak citliví... Ja som bola profi 2krát..ale 2.krát som ho už nechcela kvôli individuam ktoré sa hádajú atd...no proste ja chytím za všetko nervy...potrebovala som pauzu...a už nervy nemávam...len dnes kvôli PC...Fakt promin .

FILIPKAM- Ty si fakt neskutočný s prepáčením "debil". Tak ty chceš pomôcť s rozvojom SG? Tak ked chceš pomôcť tak z rozumom a nevymýšlaj blbé témy kde prispievajú 3ludia...Viem že to myslíš v dobrom a nie v zlom...ale fakt niekedy popremýšlaj ked už chceš "pomôcť".

Profi sa zbitočne nevzdávaj. To profi si si právom vydrel a tie komentáre ktoré si písal a stále píšeš ti nedali určite malú námahu a málo času. Tráviš tu veľa času a si jeden z aktívnejších userov. Chceš pomôcť SG a myslíš to v dobrom ale väčšine rozumným sa to nepáči...a majú pravdu. Ale nechcem ťa kritizovať a hádať sa s tebou lebo viem že chceš len pomôcť a nemyslíš to zle. Byť profi neznamená len byť aktívnym userom supergames,chodiť na chat/forum a pravidelne písať kvalitné komentáre. Tieto "kriteria" by mal splnať každý normálny user... (No nie všetci sú normálny..napr.Ja moc niesom dakedy normálna..skôr nenormálna ale čo priznám si to xD). Mal by si sa snažiť vychádzať s ostatnými usermi a skúsiť im dať aj šancu aby ti napísali aj svoj vlastný názor. Skús byť menej tvrdohlavý a viac tolerantný voči ostatným userom. Proste..musíš vedieť uznať kritiku...A nebrať to v zlom ale v dobrom..a brať si príklad z chýb ktoré robíš...Oni ti nechcú zle...Myslia to v dobrom a nechcú ti niako ubližovať a odcudzovať ťa. Tak to pochop a daj im šancu vyjadriť ich vlastný názor .

A čo sa týka tejto vety: "Jinak to že mě umsylsně hráč mhaja mínusuje to je jedna věc "
Ty si naozaj tvrdohlavý. Ako vieš že to bolo úmyselne? Vieš kedy by to bolo úmyselne? Keby som ti omínusovala komenty poporade a také ktoré boli naozaj že kvalitné a bolo by vidieť že si na nich drel + behom jednej minútky by som ti ich omínusovala čo by aj znamenalo že som si ich nestihla prečítať. Tie koemnty ktoré som ti omínusovala boli mínusované behom 1-4min,nebolo ich až tak veľa,boli nekvalitné a krátke. Takže čo máš za problém?!? Snád ti nebduem dávať plusy za nekvalitné komentáre ktoré sa mi vôbec ale fakt vôbec nepáčili. Sám si predsa písal v jednom topicu (neviem v ktorom presne už si nepamätám) že dávaš k takým komentárom sám mínus. A mimochodom..tebe nejde o kredity? Ak ti nejd eo kredity tak nezakladaj tak zbitočné téma (dobre uznám to si myslel v dobrom..chcel si len pomôcť). A keby ti o tie kredity nešlo tak by si sa nerozčuloval kvôli pár mínusom k navyše nekvalitným komentom a starým ako si už sám písal včera na chate. A ak si myslíš že zrovna mne ide o kredity tak si na zlej adrese. Mne o kredity vôbec nejde. Sama som bola 2krát v mínuse a 2krát schválne. 1.krát som požiadala o poslanie do mínusu (nič som nespravila) a 2.krát ked ma nikto nechcel dať do mínusu tak som to spravila po zlom a začala som spolu s userom "Daisuke" spamovať. Hned po vylezení z mínusu o ár dní som tu nebola niak týžden a potom som tu hcodila 1-3krát za týždeň aj to som sa len prihlásila a nič nerobila.

Takže si to daj prosím všetko v hlave dokopy OK? Nikto ti tu nechce nič v zlom... myslia to naopak v dobrom len ty si hrozne tvrdohlavý a mimo toho nevieš uznať kritiku. Skús sa zamyslieť niekedy nad tým čo ti ludia píšu (nepíšu to len tak zo srandy do vetra) a nebud tak tvrdohlavý . Profi si
50.
23:11 | 23.srpna 2010
adam: Proč brečet?
49.
22:48 | 23.srpna 2010
FILIPKAM>Filipkame,rozmysli si to.Já jsem si chtěl vzít profi mnohomockrát a to se mi staly horší problémy na SG. Všichni tu byli na mě naštvaní. To je mnohem horší než když po tobě nikdo vyjede.Třeba po mě Mhaja vyjela,když sem nappsal souhlas ke kikině V.I.P.Málem jsem z toho brečel,měl jesem fakt na krajíčku. Dej si pauzu.Já si nechal odebrat profi,kvůli kice.Asi jsem do ní zamilovanej. Pokud to fakt chceš,napiš Martinovi důvod. On ti ho nevezme,když mu napíšeš:Vezmi mi profi,štvou mě tu..Prosím,nech si ho,ať ty profi neubírají.Co já bych za něj teď dal. Ale takynezoufám a zas se snažím.
48.
k.ik.a. [VIP člen]
21:49 | 23.srpna 2010
FILIPKAM > Zkus si ještě jednou přečíst všechno, co jsem ti ohledně tohohle kdy psala a zamysli se nad tím a třeba zjístíš, v čem je problém
Zobrazeno 1-10 z 57 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.3739 sekund