Zapomenuté heslo

kandydáti

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
27.
9:13 | 11.dubna 2009
Samson.Vip už je velká hodnost tu jen tak nezískáš. Vip členové dají do toho komentáře všechno co mají ,aby to mohli číst ostatní.Prozatím se mi spíž líbí hnědá než zelená.......................
26.
9:10 | 11.dubna 2009
Samson:Máš pravdu!Ale Martin to dělá podle kdo píše dobrý tipy a rady.Dzin měl málo kreditů,ale psal typy a rady.A Martin mu začal věřit a věděl že se dokázat,tak vysoko jak jsme se dostali všichni profi hráči.Napíšu sem seznam profi hráčů..

pupek001 (profi hráč)
honza.h (profi hráč)
Gunrap (profi hráč)
exe.kutor (profi hráč)
killer (profi hráč)
Suzuzi (profi hráč)
adam1998 (profi hráč)
assassin (profi hráč)
samson (profi hráč)
slovakiuss (profi hráč)
pattrisek (profi hráč))
terianka (profi hráč)
tR.y (profi hráč)
sisink@ (profi hráč)
Dzin (profi hráč)

Nemyslím si ,že profi hráčů je tu tak hodně prtoože se koukněte do Top hráči a koukněte se na lidi kteří nemají žádnou hodnost!!
25.
18:23 | 10.dubna 2009
ne my ale hráči kteří tady dělají bordel. Já se tady k tomu chovám dobře a určitě nejsem sám, ale prostě se vždycky najde nějaký ten (s prominutím) debil který tady udělá bordel. Prostě se můžeš snažit jak chceš ale vždycky to někdo skazí
24.
15:00 | 8.dubna 2009
ravennka mela pravdu vse se tu zmenilo meli bysme s tim neco delat melo by se to zmenit (trosku)
23.
Vojife [VIP člen]
19:33 | 7.dubna 2009
Eště k Ravennka - proč teda neni jako neaktivní?
22.
Vojife [VIP člen]
19:30 | 7.dubna 2009
Aha
21.
19:23 | 7.dubna 2009
adam> Toto psala Ravennka do tupicu "Rozlučka":
Inu, milí, zlatí,
dlouho jsem nad tím přemýšlela, protože jsem nechtěla udělat žádný ukvapený krok. No a stalo se několik věcí, které mi značně pomohly se rozhodnout. Bylo by vhodno uvést, nad čím že jsem se to vlastně rozhodovala. Nad svým odchodem ze SG. Vlastně jsem nad tímto krokem přemýšlela už zhruba od začátku února, ale dávala jsem tomu všemu čas, abych zjistila, že na mém prvotním stanovisku se nic nemění a je opravdu čas jít o dům dál.
Důvodů je několik, nechci to tady veřejně rozebírat, protože (ať si myslí kdo chce co chce) stále jsou věci, které podle mě "na veřejnost" nepatří a za tím si stojím, i když odcházím. Ale ať nevypadám tak tajemně, tak je to nesouhlas s některými změnami tady, stejně tak nesouhlas s některými přístupy, spousta lží, urážek, přetvářek, nefér jednání* a už zkrátka SG není to, na čem bych se chtěla podílet. Za ten více jak půl rok, kdy jsem tu začla moderovat, se stala spousta věcí a teď už to není zrovna to místo, kam se ráda vracím a s chutí se tady o to starám. Poslední dobou spíše naopak, chodím sem jenom z povinnosti a spíše se dívám, jak se to tu samo vyvíjí, aby mi to pomohlo se rozhodnout, což ovšem se už nedávno povedlo napevno, tak jsem pouze čekala až na to bude čas, abych sepsala něco jako tohle a nebylo to jen o tom, že jsem ze dne na den zmizela a nikomu nedala vědět. Tudíž se tímto loučím se SG, rozhodně to nepíšu, aby mě někdo přemlouval, ať zůstanu, nedokážu si představit důvod, který by mé rozhodnutí změnil. Touto chvílí taktéž Martin ode mne dostal zprávu s žádostí o "zbavení postu", jelikož je hloupost, abych si post nechávala na "co by kdyby" a navíc to rozhodně není můj styl. Třeba se objeví další člověk, který bude vhodným adeptem na moderátora a získá si sympatie všech tady
Chtěla bych tímto poděkovat všem za podporu, kterou jsem tu měla, stejně tak za dobře míněnou kritiku, z které jsem si mnohdy i něco odnesla Pokud mě budete chtít kontaktovat, nejsem proti, pište mi na mail, který je zde na účtu zveřejněn

* tím nechci říct, že se tu děje jenom toto, ale nenacházím protiváhou dost pozitivních věcí, které by mne přesvědčily tu zůstat - je tu čím dál tím míň lidí, se kterými bych si chtěla a měla co říct; hry z časových důvodů moc nehraju; přijde mi, že je nouze o normální diskuzi - většinou se to strhne na něco hnusnýho =/

Pak mě to smažte, díky
20.
19:20 | 7.dubna 2009
Můžete mi konečně říct jaktože tu není????
19.
19:14 | 7.dubna 2009
radku to profi už nemá mo cvelkou hodnost jak předtím.ale zase stebou nesouhlasím
18.
Vojife [VIP člen]
18:38 | 7.dubna 2009
Hmm... Jo a řekl bych, že podle mně by si Ravennka zasloužila "profi hráč" nebo "VIP člen" (Všude se podílí, má hodně kreditu, radí, má inteligentní připomínky atd.)
Zobrazeno 1-10 z 27 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2902 sekund