Zapomenuté heslo

Proč chci VIP členství ?

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
283.
DavidS [VIP člen]
22:50 | 7.ledna 2012
HTML není zas tolik důležité .. Ale díky..
282.
Nirvana [VIP člen]
22:47 | 7.ledna 2012
Místo abych ti dal NE tak ti dávám ANO. Pač si myslím že to máš jako já, chodíš sem dlouho, pomáháš a k tomu umíš HTML .. Spíš bych odebral nějakého VIP který není aktivní, toť můj názor a dál musí Martin..
281.
DavidS [VIP člen]
22:42 | 7.ledna 2012
No, sebral jsem odvahu a jelikož vidím pár nových členů VIP, gratuluju vám, ale! Já také nezůstanu pozadu... Teda se spíše o to pokusím.. Zodpovím na otázky...

1) Chtěl bych jím být protože mám rád zelenou, narozdíl tady od Nirvany.. Ne to byl taky vtip.. Takže, chtěl bych jim být protože já bych byl schopen, tím snad ještě více poradit hráči, i když s VIP se asi změní jen to že budeš mít možná o něco málo větší respekt, zelený nick a schopnost udělat HTML neomezeně narozdíl od normal člena. Taky proto že jsem tu docela dlouho (Viz. níže), a VIP by mi možná zvýšilo chuť radit ještě více

2) Proč bych si ho měl zasloužit? No, snad jen proto že já jsem psal snad kvalitní komentáře, vždy se snažím poradit, jsem tu už nějaký ten rok (Asi 5 let znám tuto stránku) registrovaný jsem asi 4 roky a to jsem měl ještě jeden účet před tímto.. Sice jsem kdysi hlavně vyvolával hádky, byl jsem spíše provokatér, ale takový už nejsem.. Snažím se vždy poradit..

3) K rozvoji přispívám asi jen především tím, že tu chodím, pár lidí sem občas naženu. Píšu občas ty komentáře ke hrám, doufám že kvalitní..

4) Já mysím že je dodržuju.. No, sice napíšu těch pár double-postů hlavně když moc lidí nepíše, ale doubleposty píšu jenom na Chatu a v Knize náštěv.. A většinou to píšu když tak co několik minut..

5) No, já myslím že se chovám slušně, samozřejmě se umím naštvat, ale často se to nestává.. A jestli myslela Ravennka tou kulturou projevu rétoriku, tak si myslím že ji ovládám. Gramatiku i diakritiku atd. ovládám. Takže umím psát dobře.

No, moc si od tohohle neslibuju, udělal jsem to částečně narychlo, zatímco ještě zaučuju Nirvanu v HTML... Každopádně doufám..
280.
Nirvana [VIP člen]
21:22 | 7.ledna 2012
I mne to překvapilo
279.
Vojta.M [VIP člen]
20:47 | 7.ledna 2012
Jojo, taky mi to vyšlo :-] To jsem skutečně nečekal, jsem velmi poctěn :-]
278.
Nirvana [VIP člen]
20:42 | 7.ledna 2012
Děkuji Martine, nebudeš litovat x))))
277.
Martin [Admin]
20:40 | 7.ledna 2012
Nirvana > za zkoušku nic nedáme a tak ti uděluju VIP
276.
Nirvana [VIP člen]
19:49 | 7.ledna 2012
Tak já to tedy taky zkusím


1) Proč chci být VIP členem ? No proč.. tak protože jsem na SG už delší dobu a už si dovolím říct že hodně tomu tady rozumím, znám se se všemi kteří se aktivně zapojují do fóra. Sem tam pomůžu když sem zavítá někdo nový a zelenou mam rád (ne to byl vtip) =)
2) Proč bych si ho měl zasloužít ? Jak jsem zmínil už před tím, rozumím tady tomu, byl jsem tu od počátku.. Pamatuju si Ravennku, Jakuba, Suzi (ta neodešla sice před 10 lety ale to je zas jedno ) komentáře jsem za Daisukeho dával dobrý ale teď jsem již ten dar "stratil" nevím proč.. ale VIP neni o komentářích je to o aktivitě, pomáhání, přispívání, poslušnosti a získání důvěry admina.
3) Jak přispívám k rozvoji SuperGames ? Tak příspívám tím že sem chodím, stahuju hry a posílám kámošům kteří se ptají kde jsem ty hry našel, tak je vždy odkážu sem. Občas někam hodím reklamu.. třeba na WG, Dobyvatele, Dark Orbit, Divoke Kmeny, Counter Strike, libimseti.cz .. a prostě snažím se sem nahnat lidi. pomáhám ostatním a jsem aktivní =)
Dodržuju pravidla SuperGames? Vím že moje minulost je tu (dalo by se říci že) vytesaná do kamene, protože všichni ví jak jsem se choval, jak jsem SPAMoval.. ale teď jsem si jistý že ano, mám 24 340 kreditů a to je u mě zázrak, takže bych řekl že blbost nevyvedu, dostal jsem sice už pár šancí, ale každý někdy dospěje =)))
Dodržuju pravidla slušného chování a alespoň základní kulturu projevu? Řekl bych že ano, narodil jsem se ve slušné rodině a považuji se za gramotného člověka. Dokážu mluvit o něčem bez přípravy, gramatiku zvládám a zajímám se o tom kam se tenhle stát pomalu propadává.. Takže se považuji za "vyspělejšího člověka než jsem byl předtím


Uvidíme jak to dopadne =), buď budu, nebo ne.. A ještě bych vás ostatní poprosil o váš názor =)
275.
9:13 | 5.ledna 2012
Nz Vojta
274.
Vojta.M [VIP člen]
17:00 | 4.ledna 2012
Díky vlado. :-] Co jsem si četl tak Marťo napsal, že by VIP mělo být pro aktivní a stálé uživatele. Já už jsem zde přesáhl hranici těch 3 let na SG, doposud jsem aktivní a co to zdraví dá tak pořád budu :-] ale jak říkám, pokud budu nadále normal uživatel, já kvůli tomu vědu dělat nebudu. Ikdyž rád bych zkusil jak jsem psal něco nové.. :-]
Zobrazeno 51-60 z 333 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2606 sekund