Zapomenuté heslo

Kniha přání a stížností

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
476.
Nirvana [VIP člen]
7:19 | 20.října 2010
vladik.3 > S tím nesouhlasím víceméně funkce se nedávají podle toho komu to sluší, ale ona si řekla že jí práce moderátora nebaví. Martin jí za to dal do banu (nechápu jak někdo může udělat takovou kravinu ). Pak jí z toho vysekal, omluvil se (alespoň doufám) a dostala VIP.

Suzi byla jsi dobrá moderátorka!! (Řekni si o návrat..) Budeme rádi =o*
475.
k.ik.a. [VIP člen]
19:02 | 15.října 2010
Promazán offtopic.. příště mi, Suzi, nemusíš říkat co mám dělat.. chtěla jsem vás to nechat dořešit
474.
DavidS [VIP člen]
17:14 | 7.října 2010
Jak už řekl některé jsou moc dlouhé ale nic nenapoví.. To je tím že někdo když si je porchází uvidí dlouhý koment a myslí si že je kvalitní tak mu dá +.. Protě někteří lidi to ani nečtou jen si myslí že je kvalitní když je dlouhý ale to je nesmysl.
473.
19:03 | 24.září 2010
Moje přání je aby jste se konečně naučili pravopis !! Jste ostudou českého národa ;P na to, že někteří z vás už ani nechodí na základní školu, jsou dokonce plnoletí a přesto neumí takové základní věci jako například vyjmenovaná slova >.<.

Vojife> tam si máš napsat něco o sobě, ne životopis

Docela dobrý, co vy tady vymejšlíte třeba za blbosti (většinou by to mělo patřit spíš do Nových nápadů, pomalu mezi těmito tématy nenacházím rozdíl) a Martin taky pár blbostí už udělal, ale aby udělal to, co je skutečně potřeba, to ne .. Třeba mohl místo toho "Něco o mě" konečně po mnoha letech přemlouvání a slibování zavést Hromadné mazání komentářů pro moderátory... ^^
472.
Vojife [VIP člen]
9:13 | 18.září 2010
Moc se mi nelíbí, že v údajích v kolonce "Něco o mě" je opravdu hodně omezený počet znaků. Já bych se tam rozepsal tak na stránku. Vůbec se to tam nevejde...
471.
13:04 | 11.září 2010
Jo to máš pravdu.
470.
Ukrut [VIP člen]
20:46 | 10.září 2010
Souhlasím s FILIPKAMem. Navíc se mi někdy zdá, že ty nejkvalitnější komentáře, za den, nejsou ohodnoceny jako ty, které jsou příšerně dlouhé, ale prakticky nic neřeknou.
469.
10:38 | 10.září 2010
CounterStrike>No já jsem asi proti.Proč?
Když bylo 10 komentářů za den a kdo dostane nejvíc + vyhraje kredity.Za prvé by to asi vyhrával furt stejný člověk, protože na forum moc lidí nechodí..A když se podíváš do komentářů uvidíš tam jeden kvalitní komentář který třeba nemá + a pak nějaký který je napsaný na jeden řádek a má +4 to hnet budeš dávat kredity za nekvalitní komentář to by nebylo fér kvůli tomu kdo ten kvalitní komentář napsal.
A každý den rozdávat kredity to by nešlo ,ale třeba nejlepší komentář týdne který vybere určený člověk.

PS:Kolik kredity myslels že bude odměna?
468.
21:18 | 9.září 2010
mám new nápad neviem či sa vám bude páčit

volá sa Nejlepší koment dne

tak napřáklad dnes je 10 komentu a kdo ma nejvíc plus=u tak ma nejlepsi koment dne a získa nejakou odmenu

treba kredity

co vi na to ?
467.
17:18 | 3.srpna 2010
OMG
Zobrazeno 1-10 z 476 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.3238 sekund