Zapomenuté heslo

GTA SA:MP

Pokud chcete přispívat do fóra, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
57.
Nirvana [VIP člen]
21:02 | 5.února 2022

Já mít noťas tak si to klidně zahraju ale mám už jenom PS4

56.
Atlan [VIP člen]
23:31 | 3.února 2022

Já jsem si relativně nedávno pustil SAčka a po pravdě .. po GTA Online už to není ono. Má to svoje kouzlo, ale prostě ... ty quality of life věci mi tam chybí ...

55.
Vojta.M [VIP člen]
0:07 | 8.ledna 2022

Z nostalgie asi ano 

54.
Martin [Admin]
21:03 | 6.ledna 2022

Když je dneska Far Cry 6 nebo Cyberpunk 2077 (hry s otevřeným světem), tak bych si zahrál GTA:SA jen z nostalgie...

53.
Vojta.M [VIP člen]
21:27 | 5.ledna 2022

Tak by mě reálně zajímalo, kolik lidí to ještě hraje? Hlavně v současné době kdy je populárí GTA V. A kdo chce Roleplay tak rozšíření FiveM.

52.
9:58 | 12.prosince 2021

Miluji tuhle hru.

51.
14:56 | 3.června 2021

Zdravím všechny, hledáte servery SA-MP Freeroam? Tady máte! 

 

Jazyk na serverů: CZECH/SLOVAK/ENGLISH

 

Navštivte naše servery SA-MP:

 

SERVER 1 Potřeba 0.3.7 Klienta:

Pro připojení / IP: play.superparba.eu:7777

 

SERVER 2 Vlastní ostrovy potřeba klienta 0.3DL /ostrovy:

Pro připojení / IP: Dl.superparba.eu:7777

 

Web serveru: SuperParba.eu

 

Proč byste měli hrát na našich herních serverech?

 

SuperParba je postavena na budování komunity a je to její charakter, ve kterém můžete podnikat, nakupovat nemovitosti, společnosti, být členy gangu - jezdit závody, bojovat o území, převzít sklady v unikátním systému GANG. Každý den se bude konat spousta různých akcí administračního týmu, jako jsou Fallout, Sky (street) závody, Color Dash, Runners VS Riders, Shooters VS Riders, Hit & Run, Tuning events, Derby, Death Events, DM ... a jsou doplněny událostmi MEGA, které se konají během několika týdnů! Fungujeme od roku 2008, server prošel stovkami plnohodnotných aktualizací z návrhů na vylepšení serveru od hráčské komunity! PARTY SERVER s režimem gamemode RZE 10 se vám dostane přímo pod kůži, jako je SuperParba!

- Profesionální administrátorský tým, který dohlíží na pořádek, vytváří zábavu a pomáhá hráčům s jakýmkoli problémem. Pokud nevíte, jak se s něčím vypořádat, použijte příkaz /dotaz o zaslání otázky přímo administrátorům a v krátké době obdržíte odpověď.

- Pro nováčky byl přidán rychlý návod. Pro navigaci na místo spuštění použijte příkaz /tutorial. Po absolvování tutoriálu s hraním 0 hodin získá nováček 7 dní prémiové klasiky zdarma.

- Hráči během těch 12 let našli spoustu zábavy, emocí, zvratů, přátel, zpráv a vzpomínek. Na SuperParbě dokonce poznali několik skutečných vztahů. Jakmile to řeknou svým dětem, bude to šílené. Hráči se rádi vracejí na náš server, tak přijďte a přidejte se k naší rodině!

Děkují za přečtení!

50.
Atlan [VIP člen]
20:43 | 3.ledna 2019

Co mě je známo, tak na Android ano.

49.
Mhaja [VIP člen]
18:31 | 4.února 2017

No mne by ntb ťažko rozfachal GTA V ... SAMP som hrala pomaly aj 6rokov dozadu a vtedy už lblo niekoľko serverov.

48.
Atlan [VIP člen]
16:50 | 31.ledna 2017

Fungovat by to mělo .. aspoň v létě jsem si ještě s kámošem SA:MP zahrál. Ale od té doby jsem to nezkoušel .. a upřímně, od té doby co mám GTA V, tak mě to ani netáhnulo se vracet na SA:MP

Zobrazeno 1-10 z 57 příspěvků
Registrace ZDARMA
Chat
Profily
1
Fórum
Pošta
Soutěž
Kalendář her
Duben 2024
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 Hry zdarma pro váš web  Reklamní bannery  Nápověda  Sitemap  Plné hry ke stažení zdarma
   Reklama  Kontakt  RSS  Hry pro dívky
         Erotické hry
         Online hry
         Hosting SWF her
Kamarádi a partneři: megahry.cz, Piškvorky chci zde svůj odkaz
Copyright © 2006 - 2024 SuperGames.cz - online flash hry a HTML5 hry zdarma a superhryVygenerováno za 0.2524 sekund